18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znana jest z prywatności

Małgorzata Socha w końcu POKAZAŁA SYNA! Podobny do mamy?

12.10.2022  11:14
Małgorzata Socha ujawnia wizerunek syna!
Małgorzata Socha ujawnia wizerunek syna! Fot: VIPHOTO/East News, Instagram malgosia_socha

Małgorzata Socha słynie z tego, że ukrywa wizerunki swoich dzieci przed światem. Jednak niespodziewanie wrzuciła zdjęcia swojego syna do mediów społecznościowych! Do kogo podobny jest mały Staś?

Małgorzata Socha świętowała 4. urodziny swojego kochanego szkraba. Z tej okazji zdecydowała się pochwalić światu, jaki z niego rośnie uroczy chłopak. Wcześniej Socha konsekwentnie chroniła wizerunki pociech i skrzętnie zakrywała im twarze. Zawsze ustawiała dzieci tak, abyśmy nie zobaczyli, jak wyglądają. Teraz to uległo zmianie.

Pięknego Stasia zobaczyła cała Polska!

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci – Zofię, Barbarę oraz Stanisława. Teraz właśnie Stasia pokazała w całej okazałości (zdjęcia na końcu artykułu).

Mój duży, dzielny i silny superbohater Staś ma już 4 LATA (4!!!! Sama momentami w to nie wierzę) i wydaje mu się, że już wszystko może. no i niech mu tak zostanie na kolejne lata! Świat jest Twój!!! MY BOY

- napisała rozentuzjazmowana Socha.

Na serii instagramowych zdjęć możemy zobaczyć z grubsza przebieg imprezy urodzinowej Stanisława, która odbyła się pod czujnym okiem Batmana.

Staś to bardziej Krzyś czy Małgosia?

Pod postem rozgorzała debata na temat tego, do kogo podobny jest ów szkrab. Czy do Małgorzaty, czy do ojca – Krzysztofa Wiśniewskiego. „Jaki śliczny Staś, podobny do Ciebie bardzo. Niech Mu będzie w życiu jak najlepiej i najweselsi”, „Jaki podobny do Pani! Wszystkiego co najpiękniejsze dla Synka!”, piszą obserwujący, lecz w kontrze ktoś inny dodał: „Śliczny facet ! Cały Tata”. Krzysztof Wiśniewski rzeczywiście jest śliczny, więc ta opinia jest uprawniona.

A wy co myślicie? Wykapany tata czy wykapana mama?

Czytaj także