18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykro nam

Małgorzata Socha zalała się łzami publicznie. Straszny powód

11.05.2021  14:49
Małgorzata Socha płacze
Małgorzata Socha płacze Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Małgorzata Socha zalana łzami pokazała się fanom. Powodem jej smutku była decyzja telewizji TVN. Co tak mocno poruszyło uwielbianą aktorkę, że nie wstydziła się publicznie dać ujścia swoim emocjom?

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a jak się niedawno okazało - również jedną z najbogatszych. Na jej koncie widnieją miliony, a kariera zawodowa wciąż kwitnie. Jakie powody do łez ma artystka? 

Niedawno Małgorzata Socha pokazała się na swoim Instagramie cała zalana łzami. To wszystko przez jedną stanowczą decyzję telewizji TVN, która produkowała do tej pory serial "BrzydUla". Kiedy po latach gigant telewizyjny zdecydował się wrócić do emisji tego serialu - Małgorzata Socha z radością wzięła się do odtwarzania roli Violetty Kubasińskiej. Niestety, teraz jej przygoda powoli dobiega końca.

Małgorzata Socha zalała się łzami

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl wyjawił, że historia Marka i Uli Dobrzańskich będzie miała swój koniec i to całkiem niedługo. Tym samym skończy się również przygoda Sochy.

"Nawet gdyby "Brzydula" nadal osiągała bardzo dobre wyniki oglądalności, finał telenoweli odbędzie się najpóźniej w połowie 2022 roku. To nie jest soap jak "Na Wspólnej", gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy, jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy, że jest potencjał do kontynuacji, to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku" - powiedział portalowi Czaja. Ta informacja dogłębnie wstrząsnęła Małgorzatą Sochą.

Małgorzata Socha popłakała się na planie i ze łzami w oczach przekazała te tragiczne wieści fanom serialu.

Ostatni dzień na planie zdjęciowym @brzydula.tvn. Ostatni dzień w roli Violetty!! I co teraz??

- napisała aktorka, będą w skrajnie słabym humorze.

Jesteśmy jednak przekonani, że kolejne propozycje zawodowe wynagrodzą Małgorzacie te smutki i już wkrótce zacznie ona przygodę z zupełnie nowymi, ciekawymi i wciągającymi fabułami filmów i seriali.

Czytaj także
Przeczytaj więcej