18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tym wyznaniem wszystkich zaskoczył

Małysz otarł się o śmierć! Ujawnił dramat!

Wojciech Kozicki
15.11.2021  16:47
Adam Małysz opowiedział historię z dzieciństwa. Oszukał przeznaczenie?
Adam Małysz opowiedział historię z dzieciństwa. Oszukał przeznaczenie? Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Małyszomania się skończyła, minęły czasy, gdy Adam Małysz oddawał najlepsze skoki i bił rekordy skoczni. Wciąż jednak w sondażach popularności zalicza wysokie loty. Przy okazji postanowił opowiedzieć o dramatycznych wydarzeniach z dzieciństwa, gdy otarł się o śmierć.

Małyszomania to już wspomnienie, ale Adam Małysz wciąż jest uwielbiany przez Polaków. Z okazji 20. rocznicy wybuchu Małyszomanii, wraz z firmą Red Bull, zdecydował na ciekawe wspominki i niezwykłe historie ze swojego życia. Wiedzieliście, że Orzeł z Wisły mógł zginąć i był już jedną nartą na tamtym świecie?

Małysz oszukał śmierć? Zaskoczył wszystkich tą historią

Ujawnił, że 1978 roku jego mama wieszała pranie w 100-letnim domu. Nagle zaczęły odpadać kawałki stropu. Mama wbiegła do pokoju i zobaczyła wózek, w którym zostawiła przyszłego super-skoczka. Był całkowicie przysypany gruzem. Możecie sobie wyobrazić, co działo się w głowie i sercu matki!

Zdarzył się jednak cud! Okazało się, że babcia chwilę wcześniej przeniosła małego Małysza do drugiego pokoju.

Mistrz wyznał również, że co prawda szybko nauczył się chodzić, ale przestał przed skończeniem roczku. Zalecono punkcję kręgosłupa i sportowiec z Wisły wrócił do zdrowia.

W 2021 mijają dokładnie dwie dekady od tych wspaniałych czasów. Z okazji rocznicy Red Bull przygotował specjalne wspominki z udziałem Małysza, który opowiadał różne historie. W jednej z nich legenda skoków wróciła do czasów swojego dzieciństwa – pisze Radio ZET.

logo Tu się dzieje