18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To koniec?!

"Mam talent" bez Foremniak! Co się dzieje z gwiazdą TVN?

12.10.2021  13:40
Małgorzata Foremniak zniknęła z "Mam talent"
Małgorzata Foremniak zniknęła z "Mam talent" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ostatni odcinek "Mam talent" zaskoczył wszystkich fanów popularnego programu. Pierwszy raz w 13-letniej historii show w jury zasiadły tylko dwie osoby – Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. Niespodziewane zniknięcie Małgorzaty Foremniak wywołało lawinę dyskusji. Czyżby gwiazda TVN zrezygnowała z występów?

Jeszcze przed rozpoczęciem szóstego odcinka "Mam talent" nieobecność Małgorzaty Foremniak zapowiedzieli prowadzący Michał Kempa i Marcin Prokop.

Było ich trzech, a zostało dwóch - tajemniczo stwierdzili.

Po raz pierwszy w historii 13-letniego show w jury zasiadły jedynie dwie osoby - Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. Piosenkarka miała do dyspozycji dwa głosy, oceniając również za Foremniak, co nie przypadło do gustu wielu widzom, którzy stwierdzili, że uczciwość takiego głosowania pozostawia wiele do życzenia.

Małgorzata Foremniak walczy z COVID-19

Małgorzata Foremniak do tej pory nie poinformowała, co jest powodem jej nieobecności oraz czy zamierza jeszcze wrócić do programu. Ustalenia w tej sprawie przekazała natomiast Plejada.

Jak nieoficjalnie informuje portal, Małgorzata Foremniak zrezygnowała z nagrań z powodu problemów zdrowotnych. Gwiazda "Mam talent" miała zyskać pozytywny wynik testu na COVID-19.

Dwa tygodnie temu aktorka brała udział w gdyńskim festiwalu filmowym. To właśnie tam mogła zakazić się koronawirusem.

logo Tu się dzieje