18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zenek się zawstydzi?

Mama Martyniuka zdradza prawdę o synu. Na jaw wyszedł 40-letni sekret

20.12.2019  14:24
Mama Martyniuka zdradza prawdę o synu. Na jaw wyszedł 40-letni sekret
Mama Martyniuka zdradza prawdę o synu. Na jaw wyszedł 40-letni sekret Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Artysta nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym, skupiając się na muzyce. Tym razem sekrety zdradziła jego mama.

Zenek Martyniuk jest gwiazdą ogólnopolskiego formatu. Artysta od lat nie schodzi ze sceny i przy okazji - co dość nietypowe - nie wywołuje większych skandali. Jeżeli już ktoś sprawia, że jest na ludzkich językach, to jego syn - niepokorny Daniel Martyniuk.

O samym Zenonie niewiele wiadomo prywatnie. Artysta ma syna, jedną żonę od lat oraz ogromne sukcesy zawodowe na swoim koncie. Niemniej nic nie wiemy o tym, jaki był Martyniuk w młodości i czy wywoływał jakieś skandale, kiedy jeszcze nie mógł pochwalić się dojrzałością. 

Zenek Martyniuk oczami matki. Wzruszające słowa! 

Więcej na temat ukochanego dziecka postanowiła zdradzić... mama Zenka Martyniuka! Pani Martyniukowa sama jest już na emeryturze. Przy okazji swojej wypowiedzi zdradziła również kolejny, palący sekret. Mianowicie opisała, czym zajmuje się już od 40 lat! 

Od 40 lat pracuję w skupie mleka. Lubię swoją pracę. Nie ma czasu na odpoczynek

– wyznała pani Teresa. 

Zenek Martyniuk prawdopodobnie właśnie po niej odziedziczył niebywałą pracowitość, która wyróżnia go na tle innych gwiazd muzyki popularnej w Polsce. Mama ma o nim jak najlepsze zdanie.

Zenek jest bardzo dobrym synem i wspaniałym człowiekiem. Nigdy o mnie nie zapomina i zawsze mogę na niego liczyć. Cieszę się, że spełnia swoje marzenia na scenie, bo muzyka zawsze grała w jego duszy

– powiedziała piękne słowa mam Zenona. 

Zdradziła również sekret, jak jej synek zachowywał się w młodości i jakie posiadał domowe obowiązki.

Zenek kolegował się z dziewczynami, ale musiał pomagać w domu. Lubił biegać boso po deszczu i po błocie. Nie zawsze był grzeczny, ale nie miałam większych powodów do narzekań

– wyznała pani Teresa Martyniuk.

Myślicie, że czytając słowa matki, gwiazdor się zaczerwieni? W sumie nie ma najmniejszych powodów do wstydu.

logo Tu się dzieje