18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepiękna?

Mama Roxie Węgiel to PRAWDZIWA DŻAGA

17.02.2022  21:40
Mama Roxie Węgiel to prawdziwa DŻAGA
Mama Roxie Węgiel to prawdziwa DŻAGA Fot: Pawel Murzyn/East News

Roxie Węgiel skradła serca młodych fanów, ale niewiele osób wie, komu zawdzięcza swoją wielką urodę. Jak się okazuje, jej mama to prawdziwa dżaga! Ojciec młodej artystki udostępnił zdjęcie, które wszystkimi wstrząsnęło. 

Roxie Węgiel w świadomości Polaków nie jest już małą, słodką dziewczyną. Ta młoda kobieta pokazuje pazurki i udowadnia, że ma całkiem mocne, znacznie doroślejsze oblicze. To wszystko za zgodą rodziców.

Jej opiekuni są z córki bardzo dumni. Nic dziwnego! Dziewczyna ma nie tylko niezaprzeczalny talent wokalny, ale również może pochwalić się oryginalną, rozkwitającą z każdym dniem i wielką urodą.

Mama Roxie Węgiel to prawdziwa DŻAGA

Wiadomo już, po kim Roksana Węgiel odziedziczyła tak wspaniałą prezencję. Jej mama to prawdziwa dżaga! Odkąd tata młodej piosenkarki podzielił się wizerunkiem żony z fanami, nikt nie ma wątpliwości, po kim jego córka jest taka urocza.

Na instagramowym profilu tytułującego się mianem "stwórcy Roxie" taty artystki pojawiło się ostatnio jego wspólne zdjęcie z żoną. Państwo Węgiel zapozowali razem do selfie, które nieoczekiwanie spotkało się z ogromnym odzewem ze strony obserwatorów. Cała uwaga skupiła się na mamie piosenkarki, Edycie. Nie da się bowiem nie zauważyć, że kobieta prezentuje się nieco inaczej niż dotychczas...

"O wow! Ale Pani Edyta się zmieniła!"; "Piękne zdjęcie, czas się dla Was zatrzymał""Wyglądacie kwitnąco" - komentowali zachwyceni fotografią internauci. Nic dziwnego, mieli na co popatrzeć!

Podzielacie zachwyt internautów?