18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie czerwony ze złości...

Mandaryna zaorała Wiśniewskiego. Co przekazał dzieciom w genach?

Wojciech Kozicki
12.10.2019  14:34
Michał Wiśniewski kontra była żona - Mandaryna chwali ich dzieci
Michał Wiśniewski kontra była żona - Mandaryna chwali ich dzieci Fot: Marek Maliszewski/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski zapewne jest czerwony ze złości. Jego była żona Mandaryna wbiła mu szpilę. Powiedziała co dzieci jej i lidera Ich Troje odziedziczyły w genach po tacie. Okazuje się, że niewiele…

Michał Wiśniewski i Mandaryna za kilka miesięcy mogliby mieć szesnastą rocznicę ślubu i oglądać zdjęcia z uroczystości na biegunie północnym. Nic z tego, bo przecież rozwiedli się w 2006 roku, a Wiśnia zdążył od tamtej pory spłodzić kilkoro dzieci i związać się prawie na stałe z kilkoma kobietami.

Pudelek.pl przypomina, że Mandaryna i Wiśniewski doczekali się dwójki dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne. ”Wokalistka” w rozmowie z Wideoportalem zdradziła co pociechy odziedziczyły po niej, a co po tacie. To dla niego kiepska wiadomość i jeśli to czyta, z nerwów pewnie zadrży mu filiżanka w dłoni…

Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają. Są mili, nie są pyskaci - więc chyba niewiele – pochwaliła dzieci Mandaryna.

Czytaj także