18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z(a)wrot akcji

Mandaryna wraca do Wiśniewskiego. Fani wiwatują

16.07.2020  16:03
Mandaryna wraca do Wiśniewskiego. Fani wiwatują
Mandaryna wraca do Wiśniewskiego. Fani wiwatują Fot: MIREK NOWORYTA/East News

Mandaryna wraca do Michała Wiśniewskiego! Ich drogi zawodowe ponownie się skrzyżują. Fani nie mogą się doczekać efektów wspólnej pracy.

Mandaryna była żoną Michała Wiśniewskiego, gdy ten znajdował się na szczycie swojej kariery. Para opływała w luksusy i dostatki, a fani darzyli ich wyjątkową sympatią.

Przez wiele lat po rozwodzie Mandaryny i Wiśniewskiego - ludzie liczyli na to, że ci jednak do siebie wrócą. W końcu mogą odetchnąć z ulgą - para znowu stanie przy swoim boku.

Mandaryna wraca do "Ich Troje"

Nie chodzi jednak o życie prywatne. Michał Wiśniewski jest aktualnie w szczęśliwym związku ze swoją piątą żoną. Mandaryna wróci w szeregi "Ich Troje". Kobieta stanie się choreografem zespołu.

Mimo pandemii my nadal ciężko pracujemy nad jubileuszem i ubolewamy zarówno nad jego przełożeniem, jak i co za tym idzie, opóźnieniem w premierze naszego dziesiątego albumu. Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Być może zabrzmi to nieelegancko, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci". Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki!

- informuje rodzinny wokalista w internecie.

Michał Wiśniewski poza tym, że znany jest z dużej "kochliwości" to słynie także z dobrych kontaktów ze swoimi byłymi żonami. Widać to jak na dłoni - Ania Świątczak również wróciła do "Ich Troje" by pracować z byłym mężem.

Można pozazdrościć tak dojrzałej postawy. Michał ma czworo dzieci - gdyby toczył bitwy z ich matkami, psychika potomków mogłaby na tym bardzo ucierpieć, a tak... wszyscy się kochają w pewien szalony sposób.

Planeta gratuluje!

Czytaj także