18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość, ślub i samobójstwo

Manowska wesprze Bogusię z "Rolnik szuka żony"

Wojciech Kozicki
09.06.2022  10:02
Śmierć Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Manowska wspiera Bogusię
Śmierć Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Manowska wspiera Bogusię Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News. YouTube/Rolnik szuka żony - screen

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje – popełnił samobójstwo. Bogusia, z którą dopiero wziął ślub, została wdową i przeżywa dramat. Okazuje się, że wsparcia udzieli jej gwiazda TVP Marta Manowska, która bawiła się na ich weselu i "uważa się za matkę ich związku".

Śmierć Krzysztofa Pachuckiego wstrząsnęła Polską. Wiadomo już dlaczego uczestnik randkowego show „Rolnik szuka żon” popełnił samobójstwo, a na jaw wychodzą kolejne dramatyczne informacje o okolicznościach śmierci. Tymczasem media piszą w jak złym stanie jest jego żona Bogusia. Wesprzeć postanowiła ją dziennikarka Marta Manowska prowadząca show „Rolnik szuka żony”.

Krzysztof  Pachucki nie żyje. Manowska pomoże Bogusi

Jak przypomina „Super Express”,  38-letnia Marta Manowska uważa się za „matkę” związku Krzysztofa i Bogusi, a do tego bawiła się na ich weselu. To ona pomogła w słynnych oświadczynach na pomoście, które wzruszyły Polaków.

Jak ujawnia nam jeden z bliskich znajomych Bogusi, prowadząca "Rolnik szuka żony" podała zrozpaczonej kobiecie swój prywatny numer telefonu. Wdowa może liczyć na jej wsparcie i dobre słowo, chociaż w sytuacji, w której się znalazła, trudno mówić o pocieszeniu. Na szczęście towarzyszy jej syn mężczyzny, który przyjechał aż z Poznania – pisze Super Express.

Dla Bogusi to bardzo trudny czas, ale przed nią kolejne wyzwanie. Będzie musiała wkrótce zająć się podziałem majątku zmarłego męża.

logo Tu się dzieje