18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

już zapomniał o Cichopek?

HAKIEL POKAZAŁ NOWĄ DZIEWCZYNĘ! "Moja kobieta"

27.09.2022  14:04
marcin Hakiel wyleczył juz serce po katarzynie Cichopek?
marcin Hakiel wyleczył juz serce po katarzynie Cichopek? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER , TRICOLORS/East News,

Koniec rozpaczania i rozpamiętywania. Marcin Hakiel idzie dalej - pozbierał się po rozwodzie i już zaczął nowy związek! Właśnie pokazał "swoją kobietę".

Marcin Hakiel ani myśli rozpaczać i dłużej przeżywać żałoby po zakończonym z głośnym hukiem małżeństwie. Na początku marca on i Katarzyna Cichopek ogłosili, że rozstają się po 17 latach związku (14 latach małżeństwa). Nie podali powodu tej szokującej decyzji, niewiele później jednak zrozpaczony małżonek oznajmił w rozmowie z TVN, że został porzucony.

Kasia od dłuższego czasu prosiła mnie o więcej swobody, wolności. Ja jej ją dałem. Potem okazało się, że ta wolność ma imię

- powiedział w rozmowie z "Miastem Kobiet". Wtedy też przyznał, że nie da się szybko zapomnieć i musi "pozwolić sobie na żałobę".

Marcin Hakiel ma nową dziewczynę

Zdaje się, że okres cierpienia i dochodzenia do siebie Marcin Hakiel ma już za sobą. Celebryta pogodził się z porzuceniem i rozwodem, i zaczął randkować! Więcej, w jednym z portali randkowym poznał osobę, z którą nawiązał bliższą relację. Już nazywa ją "swoją kobietą"!

Pierwsze oznaki tego, że Marcin Hakiel z kimś się spotyka, pojawiły się na Instastories tancerza. W ostatnim czasie mężczyzna zdecydował się opublikować na Instagramie zdjęcie, na którym dzierży w dłoni dłoń jakiejś kobiety. Teraz odważył się na jeszcze więcej - pokazał zdjęcie z "D" (Dominiką)!

Hakiel pokazał dziewczynę. "Moja kobieta"

Na fotografii widzimy uśmiechniętego Hakiela, a tuż za nim ubraną w kwiecistą sukienkę blondynkę. Niestety nie dane jest nam zobaczyć jej twarzy - Dominika zdecydowała póki co nie upubliczniać swojego wizerunku, o czym Marcin Hakiel poinformował w jednym z komentarzy pod postem.

Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia

- napisał Marcin Hakiel na Instagramie.

Gwiazdor zdecydował, że jego nowy związek będzie jego prywatną sprawą, a nie sprawą mediów, paparazzich i śniadaniówek. Ani myśli popełniać błędu z ostatnich lat, gdy losy jego i jego eks żony mógł śledzić każdy, czy to w mediach społecznościowych, czy w tabloidach, czy na okładkach gazet.
- Jestem po długim medialnym związku i nie zamierzam mieć takich kolejnych - powiedział stanowczo w rozmowie z "Faktem". - Zamierzam być szczęśliwy - dodał. A my mu tego szczęścia z całego serca życzymy. I zastanawiamy się, czy to już pora, by Katarzyna Cichopek ujawniła imię swojej "swobody i wolności"?