18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sexy?

Hakiel robi formę PO ROZSTANIU Z ŻONĄ. Udał się do Lewej

18.03.2022  16:49
Marcin Hakiel robi formę PO ROZSTANIU Z ŻONĄ
Marcin Hakiel robi formę PO ROZSTANIU Z ŻONĄ Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Hakiel rozstaje się z żoną i zmienia każdego dnia jak kameleon. Teraz tancerz, którego wszyscy poznali w "Tańcu z Gwiazdami" robi formę u Lewej. Czy chce dorównać Robertowi Lewandowskiemu?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spędzili ze sobą w małżeństwie niemalże 20 lat, ale to już nieaktualne! Para zdecydowała się zakończyć swoją romantyczną relację. Oficjalnie nie wiadomo, czemu ta piękna baśń się skończyła, ale nieoficjalnie TVP huczy od plotek na temat niewierności Marcina Hakiela. 

Sam zainteresowany postanowił odnieść się do sprawy i powiedzieć co nieco o prawdziwych przyczynach rozpadu małżeństwa, które miało trwać do grobowej deski tej uroczej dwójki.

Marcin Hakiel robi formę u Lewandowskiej!

Według pogłosek, które krążą po korytarzach TVP, w związku pary pojawił się... ktoś trzeci. Czy to właśnie zdrada zakończyła tę wspaniałą bajkę, która rozpoczęła się dawno temu w Tańcu z Gwiazdami?

"Hakiel wyraźnie zmienił styl i zachowanie, co wyglądało na klasyczny kryzys wieku średniego. Po jakimś czasie jednak jego zachowanie stało się tak dziwne, że zaczęto przypuszczać, iż zmienia się dla kogoś" - zdradza znajomy Kasi Cichopek.

Tymczasem Marcin Hakiel na konkretne pytanie, zadane mu w instagramowym Q&A, czy zdradził żonę, odpowiedział jasno: "Nie". Z pewnością jednak teraz zmienia swoje życie. Zaczął od metamorfozy wyglądu - znacznie schudł i przefarbował włosy na platynowy blond.

Do metamorfozy swojej sylwetki tancerz potrzebuje dobrych ćwiczeń fizycznych. Zadbać o formę udał się do przybytku Anny Lewandowskiej. Czyżby chciał się stać drugim Robertem Lewandowskim i łamaczem kobiecych serc?

Marcin Hakiel wytrwale trenuje w centrum sportowo-dietetycznym Anny Lewandowskiej. Na Instastories pochwalił się zdjęciem z "Healthy Center by Ann", gdzie robi formę pod okiem trenera, z którym zapozował do zdjęcia w rękawicach bokserskich.

Będzie z niego niezły byczek?

Czytaj także