18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roztańczony rozwodnik

Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"? Podjął decyzję

Wojciech Kozicki
17.05.2022  11:02
Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"? Może spotka na parkiecie nową miłość
Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"? Może spotka na parkiecie nową miłość Fot: VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek biorą rozwód, ale żadne z nich nie zamierza rozpaczać. Ona otwarcie mówi o prawie o szczęścia, a on lansuje się w mediach jak w amoku. Czy za chwilę zobaczymy go w programie „Taniec z gwiazdami” w Polsacie?

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek poznali się w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że tancerz może wrócić do programu w nowej edycji. W rozmowie z Plejadą ujawnił, że otrzymał propozycję wystąpienia w tanecznym show, ale wszystko wskazuje na to, że odmówił.

Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"? Podjął decyzję

Przypominamy, że Marcin w Hakiel w „Tańcu z gwiazdami’ wystąpił w dwóch pierwszych edycjach w TVN.  W pierwszej edycji tańczył z Katarzyną Skrzynecką i w drugiej w parze z Katarzyną Cichopek. Z tą drugą wygrał nie tylko kryształową kulę, ale również miłość na prawie całe życie.

Zadzwonili do mnie teraz, ale ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować. Ja kilka edycji już przeżyłem, czasem oglądam, ale z tej pozycji obserwatora – powiedział Hakiel Plejadzie.

Hakiel wyznał, że nie ma czasu na udział w „Tańcu z gwiazdami”. Sieć szkół tańca totalnie go absorbuje. A do tego za chwilę będzie musiał w swoim napiętym grafiku znaleźć czas na sprawy rozwodowe.

Ja mam dużo pracy, mamy sześć placówek, zaraz otwieramy siódmą. Mam co robić. Też lubię taki czas z dziećmi, jak mam takie dni, że mogę je odebrać ze szkoły, pójść na spacer, a programy telewizyjne wymagają takiej dyspozycyjności – wyjaśnił Hakiel.

Marcin Hakiel nie wystąpi raczej jako tancerz w „Tańcu z gwiazdami”. Chętnie zostałby jednak jurorem.

Czytaj także