18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szybko się pozbierał

Marcin Hakiel zakochany na zabój? Już planuje rodzinę!

22.09.2022  15:45
Marcin Hakiel ma juz nową ukochaną? od rozwodu minął miesiąc
Marcin Hakiel ma juz nową ukochaną? od rozwodu minął miesiąc Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Hakiel nie próżnuje. Zaledwie miesiąc po rozwodzie już ma ponoć w głowie... zakładanie nowej rodziny. Jest zakochany po uszy!

Tym rozwodem żyła cała Polska. W marcu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili publicznie, że ich małżeństwo przechodzi do historii. Aktorka i gwiazdka TVP oraz tancerz i choreograf zakończyli 17-letni związek (i 14-letnie małżeństwo), a ich rozstaniu towarzyszył wielki medialny szum. Wszystko miedzy innymi przez mężczyznę - Hakiel w wywiadzie dla TVN zasugerował, że został zdradzony i porzucony dla innego.

Szybko pojawiły się plotki o tym, że obiektem westchnień Katarzyny Cichopek jest jej kolega z "Pytania na śniadanie" Maciej Kurzajewski. Para prezenterów była posądzana o wielką zażyłość, kilka razy przyłapano ich jak np. wychodzą razem z imprezy. Nigdy jednak nie potwierdzono romansu.

Marcin Hakiel znalazł już nową miłość

Tymczasem porzucony Marcin Hakiel zaczął powoli dochodzić do siebie, a niedługo przed rozwodem, który odbył się w połowie sierpnia, poznał w sieci tajemniczą kobietę. Wiemy o niej tyle, że ma na imię Dominika, pochodzi z okolic Wrocławia i szybko zdobyła serce celebryty. Początkowo sporo rozmawiali ze sobą w sieci, szybko zdecydowali się na spotkanie, a teraz widują się gdy tylko mogą.

Jak donosi "Na żywo", ich znajomość rozwija się w zawrotnym tempie i już myślą o tym, by razem zamieszkać. Dominika miałaby sprowadzić się do Warszawy i zacząć wspólne życie z Marcinem Hakielem w ich nowym domu.

Stara willa, w której Hakiel mieszkał z Cichopek (aktorka się wyprowadziła), ma być ponoć sprzedana, a dochód z transakcji zostanie podzielony między eks małżonków. Choreograf już ponoć rozgląda się za nowym domem, myśli też o budowaniu budynku od podstaw. Jak donosi tabloid, mężczyzna chce, by było w nim miejsce nie tylko dla niego i jego nowej ukochanej, ale też jego dzieci i... ich dzieci. Ponoć już chodzi im po głowie powiększanie rodziny!

Czytaj także