18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma nic do ukrycia

Marcin Hakiel zdradza szczegóły rozwodu, mówi co z dziećmi

29.09.2022  15:17
Hakiel zdradził szczegóły
Hakiel zdradził szczegóły Fot: VIPHOTO/East News

Niedawno Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się na oczach całej Polski. Ich związek dobiegł końca, ale wciąż mają razem dzieci. Co się z nimi teraz stanie?

Zdawało się, że są parą idealną, jak z bajki! Niestety sielanka musiała być jedynie fasadą, a związek Kasi Cichopek i Marcina Hakiela napotkał problemy nie do przezwyciężenia. Para rozwiodła się już kilka miesięcy temu, a Hakiel znalazł od tego czasu nową partnerkę. Jednakże jej skrzętnie ukrywanym wizerunkiem terroryzuje całą Polskę! Niczym frywolny, znudzony Demiurg karmi nas ledwie fragmentami jej dłoni, włosów, czy nóg. Ale te igraszki to cenna lekcja od Hakiela dla nas wszystkich – nieważne, jak mocno czegoś pragniesz, choćbyś zawodził w niebiosa niczym egipska płaczka, nie zawsze dostaniesz wszystko na tacy… Musimy więc, przynajmniej jak na razie, obejść się smakiem.

Hola, hola! To co z tymi dziećmi?!

Rozwód naczelnej pary polskiego show-biznesu przebiegł gładko i bezproblemowo. Hakiel i Cichopek podzielili majątek, w tym nieruchomości i biznesy. Co jednak z najcenniejszą (nie)ruchomością i najbardziej intratnym z biznesów – dwójką ślicznych brzdąców?

Marcin Hakiel tym razem zaspokoił naszą ciekawość i wyjaśnił w rozmowie z „Faktem”, jak wygląda opieka nad jego dziećmi.

Dzieci są tydzień u mnie, a tydzień u mamy. Właściwie za dużo dla nich się nie zmieniło, mają po prostu dwa adresy, ale wszystkie aktywności wyglądają tak samo - powiedział Marcin Hakiel.

Fani tej uroczej rodzinki mogą więc odetchnąć z ulgą! Obecnie para stara się, aby Adam i Helena kontynuowali swój tryb życia w sposób niezakłócony – tak, aby jak najmniej odczuć rozwód rodziców. Za to należy się im pochwała, bo dzieci są najważniejsze.

Hakiel opowiedział także o zainteresowaniach 13-latka i 9-latki:

Syn poszedł bardziej w piłkę, a ostatnio mamy wspólną pasję i zaczęliśmy trochę ćwiczyć boks. Zakładamy czasem rękawice i robimy sobie sparingi w domu lub klubie. Córka zaś genetycznie jest trochę obciążona, lubi właściwie wszystkie formy występowania

- pochwalił się tancerz.

Kasi, Marcinowi, Adamowi i Helenie życzymy wszystkiego najlepszego w nowym rozdziale życia!