18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zaniepokojeni

Gwiazdor zespołu Boys walczy z chorobą. "Tracę już głos"

15.11.2021  14:50
Marcin Miller zmaga się z chorobą
Marcin Miller zmaga się z chorobą Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Wokalista discopolowego zespołu Boys poinformował, że od ponad tygodnia walczy z chorobą. Ze względu na problemy z głosem podjął decyzję o odwołaniu koncertów. Szczegóły dotyczące jego zdrowia pojawiły się na Instagramie.

Marcin Miller, gwiazdor zespołu Boys zmaga się z problemami zdrowotnymi. Artysta poinformował na Instagramie, że walczy z anginą, która mocno skomplikowała jego plany dotyczące trasy koncertowej.

Marcin Miller walczy z anginą

Na instagramowym profilu piosenkarza pojawiło się kilka zdjęć z przychodni. Na jednym z nich widać, że Miller musiał korzystać z maseczki tlenowej, ułatwiającej oddychanie. Czerwone, załzawione oczy muzyka świadczą, że stan jego zdrowia nie jest najlepszy.

Ktoś tam napisał, że przecież "to zwykła angina". Spoko. Nie wiem, czy są niezwykłe, nadzwyczajne normalne anginy. Na razie jest źle, tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham, bo mam bardzo wysoki próg wytrzymałości bólu. Chociaż patrząc na kobiety, to one i tak facetów przewyższają - przekazał Miller.

Ze względu na złe samopoczucie i problemy z głosem artysta podjął decyzję o odwołaniu najbliższego występu.

Pod wpisem muzyka pojawiły się słowa wsparcia oraz pytania zaniepokojonych fanów. Wykonawcy słynnego utworu "Jesteś szalona" życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.