18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

możemy spać spokojnie

Najman oznajmia: WOJNY NIE BĘDZIE. Twierdzi, że rozgryzł Putina

12.02.2022  17:34
Marcin Najman rozgryzł Putina. Twierdzi, że wojny nie będzie
Marcin Najman rozgryzł Putina. Twierdzi, że wojny nie będzie Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News, ID1974/Shutterstock

Marcin Najman zajął się polityką, a dokładniej dyplomacją i stosunkami Rosji z resztą świata. Były zawodnik MMA ogłosił właśnie: Władimir Putin nie doprowadzi do wojny. I podał NAJTWARDSZY ARGUMENT, jaki ktokolwiek mógłby wymyślić.

Cały świat boi się wojny, ludzie czekają na atak Władimira Putina, a Marcin Najman znany też jako El Testosteron, macha na zagrożenie ręką. Być może zbyt duża liczba ciosów zadanych pięściarzowi sprawiła, że postrzega rzeczywistość inaczej. Może posiadł dar czytania w myślach największym dyktatorom świata? Okazuje się bowiem, że rozgryzł właśnie włodarza z Rosji i wie doskonale, że ten żadnej wojny nie zacznie. Ba, on nawet zrozumiał to, czego nie pojmują najtęższe głowy na globie - dlaczego Putin na inwazję się nie zdecyduje.

Najmana rozwiązuje konflikty dyplomatyczne

Marcin Najman niegdyś był sportowcem, nawet takim w miarę szanowanym. Później jednak w czasie walki MMA znokautował przeciwnika i dostał dożywotniego bana od federacji. Postanowił więc założyć własny klub i wymyślił swój własny rodzaj walki, a do współpracy zaprosił znanego gangstera "Słowika". Teraz bawi się w celebrytę i o zgrozo zbiera coraz większe grono fanów. Założył nawet konto na YouTube, gdzie dzieli się swymi jakże błyskotliwymi przemyśleniami. Tam też oznajmił, że wie, co w głowie Władimira Putina siedzi. I że wojny nie będzie.

Co zatem - zdaniem pana Marcina - powstrzyma bezwzględnego dyktatora przed inwazją na Ukrainę, przed rozlewem krwi, przed wywołaniem wielkiego, być może obejmującego cały świat konfliktu? Moi drodzy, TO MIŁOŚĆ.

Bardzo wiele mówi się w mediach obecnie o potencjalnym konflikcie zbrojnym między Rosją a Ukrainą, który miałby rozlać się na cały świat. Moi drodzy, nie będzie żadnej wojny, która rozlałaby się na cały świat, jedyne, do czego może dojść, to do jakiegoś lokalnego konfliktu, z jednej bardzo prostej przyczyny: Władimir Putin ma młodą kobietę i małe dziecko i ja nie wierzę, że on by zaryzykował. Może straszyć, może puszyć się, natomiast żadnego konfliktu ogólnoświatowego nie będzie

- oznajmił Najman na YouTube.
No to możemy spać spokojnie.