18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znokautował szczyt!

Najman podbił Gubałówkę! Zostanie taternikiem?

15.01.2021  15:09
Marcin Najman odkrył nową pasje?
Marcin Najman odkrył nową pasje? Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Wydawałoby się, że Marcin Najman niczym nas już nie zaskoczy. Tymczasem częstochowski wojownik poinformował fanów o nowej, ekstremalnej pasji. Niebawem zostanie taternikiem?

Zbliża się wielka gala pożegnalna Marcina Najmana. Częstochowski pięściarz w ostatecznym pojedynku zmierzy się z żądnym krwi taksówkarzem. Do starcia dojdzie w środę, 13 lutego.

Ostatni pojedynek "El Testosterona" będzie wyjątkowym wyzwaniem, podsumowującym 23-letnią karierę sportowca. 41-letni zawodnik MMA nie ukrywa, że podczas bitwy chce dobrze wypaść, a przy sprzyjających okolicznościach nawet wygrać.

Marcin Najman zdobywa Tatry

Częstochowski wojownik podczas pobytu w Zakopanem pracuje nad poprawą kondycji. Na jego instagramowym profilu niedawno pojawiło się zdjęcie z Gubałówki. Sportowiec znokautował zakopiański szczyt mimo śniegu i niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Po całodobowych opadach śniegu miałem dziś ciężko z wdrapaniem się na Gubałówkę. Pomyślałem, albo ona, albo ja...ja! - dumnie oświadczył zawodowy pięściarz.

Po zakończeniu kariery pięściarskiej Marcin Najman będzie mógł rozwijać pozostałe zainteresowania. Ekstremalne wspinaczki górskie staną się jego nową pasją?

Czytaj także