18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walczy z mikrofonem

Najman rozpoczyna nową karierę? Zaczął klepać rymy

12.06.2021  16:01
Marcin Najman został raperem
Marcin Najman został raperem Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman powraca do MMA w wielkim stylu. Jednak tym razem częstochowski wojownik zamiast po rękawice, sięgnął po mikrofon. Przygotujcie się na muzyczny nokaut!

Marcin Najman to człowiek, który nie czuje strachu, ani tym bardziej wstydu. Przez lata swojej kariery próbował swoich sił w polityce, pisarstwie, obronie Częstochowy, a nawet na ringu. Niestety, żaden z ambitnych planów nie zagwarantował mu sukcesu. Tym razem ma być inaczej...

Marcin Najman został raperem

W celu promocji organizowanej przez siebie gali MMA "El Testosteron" postanowił zostać raperem. Trzeba przyznać, że radzi sobie nieźle. Były pięściarz nawijał przez prawie 2 minuty bez odklepywania! Myślicie, że swoim głosem przyciągnie tłumy wirtualnych widzów?

Gala MMA-VIP 2 zaplanowana jest na 18 czerwca. Na częstochowskim ringu zmierzą się zawodnicy tacy jak Taxi Złotówa, Krystian Pudzianowski, Fit Dzik czy Nikoś Zatowka. Podczas wydarzenia miał zawalczyć także Marcin Najman, lecz ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Negocjacje w sprawie walki "El Testosterona" z Jackiem Murańskim nadal trwają.

Pozostaje trzymać kciuki za dalsze sukcesy muzyczne Marcina Najmana. Kupilibyście jego pierwszą płytę?

logo Tu się dzieje