18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie sparing?

Najman szuka nowego przeciwnika. Zaatakował Borka

Bartłomiej Ciepielewski
28.12.2020  17:55
Najman znowu będzie się bił?
Najman znowu będzie się bił? Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Znany sportowiec Marcin Najman po ostatnim konflikcie z Krzysztofem Stanowskim postanowił znaleźć sobie nowego wroga. Tym razem zaatakował komentatora sportowego Mateusza Borka.

Były pięściarz i ekspert TVP Info Marcin Najman ponad tydzień temu rozpoczął na Twitterze wojnę. Pierwszą ofiarą częstochowskiego wojownika był dziennikarz Krzysztof Stanowski. "El Testosteron" po wymianie wielu obraźliwych słów wyzwał go nawet na pojedynek, lecz ostatecznie do żadnej potyczki nie doszło.

Najman atakuje Mateusza Borka

Nieudany sparing z dziennikarzem sportowym sprawił, że Marcin Najman postanowił znaleźć nowego przeciwnika. Tym razem zaatakował Mateusza Borka, z którym dotychczas utrzymywał dobre relacje.

"El Testosteron" zarzucił komentatorowi sportowemu prowadzenie własnego programu sportowego na YouTube, mimo pracy w TVP Sport.

Ja rozumiem i doceniam decyzje Matiego, że założył sobie z kolegami swój kanał. Może sobie prowadzić programy w takim właśnie stanie. Kmita by się na to raczej nie zgodził. Nie wiem natomiast, czy pan Marek Szkolnikowski cos takiego u siebie toleruje. "Wolnoć Tomku w swoim domku" - stwierdził na Twitterze były pięściarz.

Marcin Najman swoim wpisem stara się pogorszyć relacje z nowym pracodawcą Borka, czyli dyrektorem TVP Sport, Markiem Szkolnikowskim. Jak na razie Mateusz Borek nie skomentował sytuacji. Szykuje się nowy pojedynek?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze