18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pora na nową karierę

Najman to człowiek orkiestra. Będzie jak Fryderyk Chopin?

Bartłomiej Ciepielewski
05.01.2021  18:07
Marcin Najman gra na wielu instrumentach
Marcin Najman gra na wielu instrumentach Fot: Mariusz Gaczynski/East News

Marcin Najman stale zaskakuje internautów. Niedawno ujawnił, że w młodości nie planował kariery sportowej. Możliwe, że gdyby nie boks, zostałby współczesnym Fryderykiem Chopinem.

Sportowiec oraz ekspert TVP Info nie ukrywa, że posiada mnóstwo pasji. Poza sztukami walki interesuje się polityką oraz bieżącymi wydarzeniami z kraju, które komentuje w mediach społecznościowych. Celebryta niedawno poinformował również o napisaniu książki autobiograficznej.

Muzyczne wykształcenie Marcina Najmana

Co ciekawe, "El Testosteron" interesuje się muzyką i bynajmniej nie chodzi tu o dostawanie w trąbę. Były pięściarz nie kryje się z tym, że w przeszłości chciał zostać muzycznym artystą.

Jestem muzykiem instrumentalistą. I pedagogiem, jeśli chodzi o wykształcenie muzyczne - poinformował Marcin Najman.

Gdyby nie kariera pięściarska, możliwe, że komentator TVP Info podążałby teraz śladami Fryderyka Chopina, grając koncerty po całej Europie. Lista instrumentów, na których potrafi grać sportowiec, jest naprawdę imponująca.

Jestem po klasie z kontrabasem. Gram na fortepianie,  potrafię na gitarze basowej - przekazał celebryta.

Marcin Najman nie zdradza, co planuje robić po zakończeniu kariery sportowej. Jeśli powróci do realizowania dawnych pasji, możliwe, że jego nowym sposobem na życie stanie się kariera muzyczna.

Przeczytaj więcej
Komentarze