18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zestaw pierwszej pomocy

Najman ujawnił co nosi w torbie. Pielucha i pól litra wódki

Bartłomiej Ciepielewski
23.12.2020  14:50
Najman wyjawił zawartość swojej torby
Najman wyjawił zawartość swojej torby Fot: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Marcin Najman po ostatniej walce bez przeciwnika został zasypany lawiną pytań. Internautów najbardziej ciekawiło, co znajdowało się w torbie, którą miał przy sobie były pięściarz podczas oczekiwania na poniedziałkową potyczkę. Obrońca częstochowskich klasztorów postanowił wyjawić prawdę.

Kilka dni temu Marcin Najman pokłócił się z dziennikarzem sportowym Krzysztofem Stanowskim. Po ostrej wymianie słów, były pięściarz zaproponował dziennikarzowi walkę. Stanowski zadrwił z „El Testosterona” i przyjął wyzwanie.

Popularny wojownik nie zrozumiał żartu i dzień później czekał na rywala pod jednym z częstochowskich klubów sportowych. Ku jego zaskoczeniu, przeciwnik się tam nie pojawił.

Wideo i zdjęcia z miejsca zdarzenia stały się hitem Internetu. Kibiców zaciekawiło, co Marcin Najman trzymał w torbie, która była widoczna na nagraniach z poniedziałkowego wyczekiwania.

Najman ujawnił co nosi w torbie

"El Testosteron" postanowił zdradzić zawartość torby, którą przygotował na potyczkę z Krzysztofem Stanowskim. Znajdował się tam między innymi smoczek, pielucha i pół litra wódki.

Spieszę się zaspokoić waszą ciekawość i przedstawić to, co niosłem na sparing z Krzysztofem Stanowskim. Pierwsze, oczywiście kask, aby te resztki rozumu nie zostały wybite z jego głowy. Oczywiście suspensor, najmniejszy jaki znalazłem. Bobo Frut, żeby wzmocnił się przed rundami, albo samym sparingiem. Do tego kaszka. Nie mogło zabraknąć pieluszki, bo byłoby prawdopodobne, że narobi w gacie. Smoczek, żeby za mocno nie wykrzykiwał, a w nagrodę... pół literka, ogóreczki - oświadczył Marcin Najman.

Kolejnym przeciwnikiem "El Testosterona" będzie najprawdopodobniej youtuber "Taxi Złotówa". Pojedynek odbędzie się na gali, którą w lutym Najman sam sobie zorganizuje.