18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił mega spisek

Najman walczy z globalnym ociepleniem. Odklepie?

Wojciech Kozicki
23.04.2021  17:13
Marcin Najman został ekspertem od zmian klimatycznych
Marcin Najman został ekspertem od zmian klimatycznych Fot: TRICOLORS/East News

Marcin Najman, czyli były zawodnik MMA i ekspert TVP Info od wszystkiego, znowu w akcji. Tym razem postanowił walczyć z mitami dotyczącymi globalnego ocieplenia i zmian klimatu. Znokautuje teorie spiskowe?

Marcin Najman 13 lutego 2021 roku zakończył swoją karierę jako sportowiec. Oczywiście przegrał, ulegając Szymonowi "Taxi Złotówie" Wrześniowi. Niestrudzony wojowników znów, zamierza walczyć, lecz tym razem nie na pięści, a na argumenty. El Testosteron wyzwał na pojedynek zmiany klimatu i globalne ocieplenie. Mówi o globalnym oszustwie i przekręcie! Poczuł ten sam kolorowy wiatr co Edyta Górniak?

Marcin Najman został ekspertem od zmian klimatycznych

Napakowany ekspert TVP Info przyznał na YouTube, że klimat zmienia się od początku istnienia Ziemi. Co ciekawe, dowiedział się nawet kiedy powstała Ziemia i błysnął wiedzą! Przy okazji zwrócił uwagę, że człowiek nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o zmiany klimatu.  Przypomniał, że epoka lodowcowa „istniała już 750 mln lat temu, a w Polsce mieliśmy epokę lodowcową 210 tysięcy lat temu”. Dowód? Jeziora w Ełku! Najman ujawnił, że jest to pozostałość po lodowcu.

Najman przyznał, że mamy do czynienia z efektem cieplarnianym, a o czystość klimatu trzeba dbać. Jednak środki przeznaczane na walkę z globalnym ociepleniem to WIELKIE OSZUSTWO! Co więcej „Ziemia jest inteligentna, sobie poradzi, a jak trzeba będzie, to się nas pozbędzie”.

Powiem wam coś, co wreszcie ktoś powiedzieć wam musi. Od wielu lat istnieje na świecie lobby, które pod przykrywką ocieplania się klimatu, wyciągnęło na ten cel z gospodarek całego świata tryliony dolarów. To jest największy numer świata i największy przekręt jaki znam – powiedział Marcin Najman, głaszcząc kota.

Marcin Najman walczy z globalnym spiskiem. Prawie odklepał!