18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uszedł cało

Najman wystąpił u Wojewódzkiego. "Wyjątkowo nikt go nie pobił"

Bartłomiej Ciepielewski
22.02.2021  16:48
Marcin Najman wyszedł cało ze spotkania z Wojewódzkim
Marcin Najman wyszedł cało ze spotkania z Wojewódzkim Fot: VIPHOTO/East News

Kilka dni po oficjalnym zakończeniu kariery pięściarskiej, Marcin Najman został zaproszony do telewizyjnego show "Kuba Wojewódzki". Ostry konflikt między celebrytami został oficjalnie zażegnany.

Jeszcze w listopadzie Marcin Najman wygrażał Kubie Wojewódzkiemu po opublikowaniu przez 42-latka ośmieszającego felietonu. W tekście "Polityki" zarzucono "El Testosteronowi" naiwność oraz kiepskie umiejętności pięściarskie.

Pięściarz, który nie wygrywa nigdy, czyli Marcin Najman, dostał sygnał, że lewacy, geje oraz entuzjaści aborcji demolują Jasną Górę. Nie czekając na innych, dzielny zawodnik ruszył z odsieczą. Niestety, czekało go tam rozczarowanie. Nikogo nie było, tym samym, wyjątkowo, nikt go nie pobił - napisał w "Polityce" Kuba Wojewódzki.

Kilka miesięcy później Marcin Najman został zaproszony do telewizyjnego show u Kuby Wojewódzkiego.

Marcin Najman wystąpi u Wojewódzkiego

Marcin Najman początkowo nie wiedział, czy przyjąć zaproszenie od gwiazdora TVN-u, więc o zdanie w tej sprawie zapytał swoich fanów. Po intensywnych przemyśleniach postanowił zgodzić się na występ.

Tym razem "El Testosteron" wyszedł ze spotkania cało. W sieci pojawiły się fragmenty nagrań, na których widać, że konflikt między celebrytami został całkowicie zażegnany. Zdjęcia ze spotkania opublikowano na oficjalnych profilach instagramowych Kuby Wojewódzkiego i Marcina Najmana.

Częstochowski wojownik wystąpi na antenie TVN we wtorek 23 lutego, o godzinie 22:30.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze