18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znokautowali go w komentarzach

Najman z bronią! Jaki kraj, taki Bruce Willis [WIDEO]

Wojciech Kozicki
27.04.2021  18:38
Marcin Najman zm karabinem. Seria porażek?
Marcin Najman zm karabinem. Seria porażek? Fot: YouTube/MMA-VIP

W USA był Strażnik Teksasu, a w Polsce działa strażnik Jasnej Góry! Marcin Najman na YouTube zaprezentował z się karabinem maszynowym i skomentował atak na strażnika klasztoru na Jasnej Górze. Sportowiec spluwy się dorobił, ale mikrofonu ciągle nie ma...

W marcu w klasztorze na Jasnej Górze doszło do skandalicznego incydentu. Strażnik klasztoru zwrócił pewnemu mężczyźnie uwagę na brak maseczki, a ten pobił go i przewrócił na ziemię, co potwierdziła komenda policji w Częstochowie. Mężczyzna wciąż jest poszukiwany przez policję.

Najwyraźniej nic takiego się już nie wydarzy, Polska jest bezpieczna, bo były zawodnik MMA Marcin Najman wkracza do akcji.

Marcin Najman z bronią. Więcej nabojów w magazynku niż sekund w oktagonie?

Marcin Najman na YouTube pokazał karabin, przeładował go i powiedział, że „na mojej zmianie takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć”. Czy rzeczywiście ruszy z bronią patrolować Częstochowę? Fani zwracają uwagę, że został ostatnio pobity przez taksówkarza z nadwagą, więc nie powinien aż tak fikać i się odgrażać. Jeden z internautów napisał natomiast, że to nie telefony się rozdzwoniły, tylko Najmanowi "dzwoni w uszach, po tym jak mu Taxi Złotówa przydzwonił".

Czy była to prawdziwa broń, czy atrapa? Prawdopodobnie jest tak prawdziwa jak sukcesy El Testosterona w sporcie. Jeśli jednak naprawdę ma zamiar zrobić porządek w Częstochowie, to zamiast spluwy polecamy miotłę i szczotkę, mniej osób ucierpi fizycznie i psychicznie.

Moi drodzy, rozdzwoniły się dzisiaj do mnie telefony w sprawie pobitego strażnika, który upomniał kogoś o założenie maseczki. Pal licho te maseczki. Chciałbym wszystkich uspokoić: na mojej zmianie takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć – odgraża się Marcin Najman.

Marcin Najman i obrona Częstochowy [WIDEO]