18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatnia porażka

Marcin Najman zakończył karierę! Przegrał ostatnią walkę

Bartłomiej Ciepielewski
15.02.2021  13:28
Marcin Najman zakończył karierę
Marcin Najman zakończył karierę Fot: Polska Press/East News

Były pięściarz oraz polityczny ekspert TVP Info przegrał po raz ostatni podczas swojej gali pożegnalnej. Częstochowski gladiator przyznał, że była to jego ostatnia walka w 24-letniej karierze.

Zaraz po pojedynku na gali MMA-VIP Marcin "El Testosteron" Najman oświadczył, że kończy karierę po raz ostatni. W przeszłości zdarzało mu się już kilkukrotnie ogłaszać zakończenie przygody ze sportami walki, lecz tym razem decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Przynajmniej tak twierdzi 42-latek.

Nie potrafię dziś nawet szczelnie trzymać gardy, barki mi nie pozwalają na to. 24 lata to wystarczająco, aby powiedzieć dość. Mówię dzisiaj dość i zostawiam rękawice w oktagonie - oświadczył były pięściarz.

Po tych słowach na oktagon wkroczył były teren Najmana, który potwierdził, że Marcin nie będzie w tym tygodniu walczył. Może w kolejnym...

Marcin Najman przegrał walkę z taksówkarzem

Podczas zorganizowanej przez "El Testosterona" gali, Marcin Najman zmierzył się ze znanym taksówkarzem i youtuberem Szymonem Wrześniem. "Taxi Złotówa", który do niedawna walczył z otyłością, pozbył się Najmana niczym nadprogramowych kilogramów. Sędzia w 2. rundzie zakończył walkę po technicznym nokaucie.

Nie wiadomo, ile było prawdy w deklaracji częstochowskiego wojownika. Jednak w najbliższym czasie fani, będą go mogli oglądać jedynie w roli politycznego eksperta TVP Info.