18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat!

Najman załamany meczem Polaków. Brutalnie zaatakował trenera

15.06.2021  11:58
Marcin Najman załamany grą Polaków na Euro 2020
Marcin Najman załamany grą Polaków na Euro 2020 Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Pierwszy mecz Polaków na Euro 2020 okazał się tak wielką porażką, że gdyby nasi reprezentanci mieli matę, to odklepaliby chwilę po rozpoczęciu spotkania. Totalną kompromitację naszych piłkarzy skomentował Marcin Najman, człowiek, który na sportowych wtopach zna się jak mało kto! Tym razem obrońca częstochowskich klasztorów brutalnie zaatakował trenera Paulo Sousę.

Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze. Podczas poniedziałkowego meczu Euro 2020 reprezentanci Polski pokazali, że świetnie nadają się do kopania, ale nie piłki a rowów i ogródków działkowych. Jednym z winnych spektakularnej porażki jest Paulo Sousa, na którego zasłużenie spadła ogromna fala krytyki.

Ostatnie mecze pod wodzą Portugalczyka pokazały, że nasz zespół jest nieprzygotowany na nadchodzące mistrzostwa. Pięknie rozplanowane warianty taktyczne w rzeczywistości zupełnie się nie sprawdzają, a chęć i wola walki naszych reprezentantów zostaje w szatni. Takie podejście sprawiło, że Polacy w pierwszym meczu mistrzostw Europy przegrali ze Słowakami (1:2). Co ciekawe, był to teoretycznie najłatwiejszy rywal do pokonania.

Marcin Najman krytykuje Paulo Sousę

Do wielkiego blamażu Polaków na Euro 2020 odniósł się Marcin Najman, człowiek, który na przegrywaniu zna się jak mało kto. "El Testosteron" na Twitterze brutalnie zaatakował portugalskiego selekcjonera, sugerując, że Sousa nie dorasta Brzęczkowi do pięt.

No i komu ten Brzęczek przeszkadzał? Bo wygrywał? To  teraz macie Souse. Ja p******e" - napisał były pięściarz.

Tymi słowami były zawodnik FAME MMA skrytykował również prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który zwolnił Jerzego Brzęczka po nieudanej grze naszych zawodników w rozgrywkach Ligi Narodów. Niestety, biało-czerwonym chyba już nikt, ani nic nie pomoże…

Czytaj także
Przeczytaj więcej