18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zbierze pieniążki?

Najman będzie klepał biedę? Zapłaci ogromną karę

Bartłomiej Ciepielewski
23.11.2020  17:28
Marcin Najman zrozpaczony?
Marcin Najman zrozpaczony? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Marcin Najman dwukrotnie złamał przepisy podczas sobotniej gali FAME MMA. Teraz czekają go konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania.  Straci wszystkie pieniądze?

Znany komentator TVP Info i były pięściarz Marcin Najman, wywołał w sobotę ogromny skandal. Jak donoszą media, podczas walki FAME MMA w formule bokserskiej wprowadził on własne zasady.

Na początku Najman obalił swojego przeciwnika na ziemie, a potem zaczął go kopać. Po pierwszym, nieskutecznym upomnieniu, został on zdyskwalifikowany.

Marcin Najman próbował wyjaśniać całą sytuację w mediach społecznościowych. Jak tłumaczył, oczekiwał on zupełnie innych zasad podczas tego pojedynku. Zdaniem „El Testosterona” decyzja o walce w formule bokserskiej podyktowana była strachem jego przeciwnika. 

Kara finansowa dla Marcina Najmana

Złamanie przepisów ustalonych na gali wiąże się ze srogimi karami. Dokładna kwota jaką zapłaci Marcin Najman, nie jest jeszcze znana.

Dla Marcina Najmana na pewno kara finansowa. To jest mechanizm, który jest zapisany w naszych umowach i za takie zachowanie musi ponieść konsekwencje. Ta kara może być większa od jego gaży - poinformował w rozmowie z mma.pl szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara.

"El Testosteron" poza karą finansową został definitywnie wykluczony z udziału w przyszłych galach FAME MMA. Pieniądze, które zapłaci za złamanie przepisów, mają być przekazane na wsparcie amatorskiej ligi MMA.