18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Historyczne spotkanie!

Najman znalazł Stanowskiego! Wręczył mu swoją kurtkę

Bartłomiej Ciepielewski
01.02.2021  11:47
Marcin Najman oddał "najmanówkę"
Marcin Najman oddał "najmanówkę" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Były zawodnik Fame MMA Marcin Najman po wielu bezskutecznych próbach znalezienia Krzysztofa Stanowskiego wreszcie się z nim spotkał. "El Testosteron" przekazał niedoszłemu rywalowi swoją kurtkę, która została wylicytowana na WOŚP za ponad 20 tysięcy złotych. Podczas spotkania doszło do słownych przepychanek.

Marcin Najman ponad dwa tygodnie temu przekazał swoją kurtkę na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niesiony falą popularności element ubioru częstochowskiego gladiatora został wylicytowany za ponad 20 tysięcy złotych.

Słynną "najmanówkę" kupił niedoszły rywal Marcina Najmana, Krzysztof Stanowski. Częstochowski wojownik kurtkę wręczył dziennikarzowi osobiście. Gest ten ma pogrzebać rozgrzany do czerwoności konflikt między Najmanem a Stanowskim.

Marcin Najman zaatakował Stanowskiego

Marcin Najman mimo propozycji zażegnania konfliktu pozwolił sobie na kilka uszczypliwości skierowanych w stronę zwycięzcy licytacji. Sportowiec wypomniał między innymi fakt, że Stanowski nie zapłacił za kurtkę z własnej kieszeni, a zorganizował zbiórkę.

Można było zrobić to w lepszym stylu i Krzysztof mógł wylicytować to sam. Zrobił zbiórkę, najważniejsze, że na szczytny cel. WOŚP to świetna inicjatywa, sam byłem wolontariuszem. Jeżeli można było przekuć to szaleństwo w coś pozytywnego, to właśnie to robimy - stwierdził Najman.

Jak zadeklarował Krzysztof Stanowski, kurtka trafi do uczniów jednej ze szkół, którzy postanowili wykupić ją, zakładając 13 skarbonek na WOŚP.

Czytaj także
Przeczytaj więcej