18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

woow

Najman został PISARZEM! El Testosteron WYDAJE KSIĄŻKĘ

02.01.2021  12:08
Marcin Najman został pisarzem. Wydaje biografię
Marcin Najman został pisarzem. Wydaje biografię Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman potrafi zaskoczyć. Były pięściarz zszedł z ringu i zasiadł przed maszyną do pisania. El Testosteron chce wydać swoją pierwszą książkę - zapowiada biografię.

Marcin Najman w ostatnim czasie znany jest głównie z tego, że kończy karierę sportowca, bije się z duchami i straszy oklepywaniem mo*dy, a w wolnych chwilach broni Jasnej Góry i odwiedza TVP. Jak się okazuje, odejście od sportu nie oznacza, że El Testosteron osiądzie na laurach i odda się błogiemu lenistwu. Właśnie znalazł nowy sposób na życie.

Były (prawie) pięściarz i zawodnik MMA postanowił sprawdzić się jako pisarz. Zdaje się, iż wymyślił, że skoro bicie już mu nie wychodzi, może łatwiejsze będzie składanie literek i szczegółowe opisanie swojego życia w biografii. Tak mili państwo. Marcin Najman wydaje książkę.

Marcin Najman został pisarzem

El Testosteron pochwalił się w mediach społecznościowych, że rok 2021 będzie dla niego przełomowym. Oto bowiem świat ujrzy jego nowe oblicze. Nie dość, że ludzie dowiedzą się, co robił jako "bombelek" i później, aż do dzisiaj, to jeszcze zaskoczeni stwierdzą, że umie pisać.

O swej pierwszej, a już wielkiej pisarskiej próbie Marcin Najman poinformował w mediach społecznościowych. Plany są ambitne - w połowie roku powinna ukazać się biografia sportowca, teraz Najman przystępuje do rozmów z wydawcami.

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku postanowiłem opublikować Wam rozdział pierwszy. Do siego Roku !!!

- napisał na Facebooku Marcin Najman (pisownia oryginalna).

Biografia Marcina Najmana. Jest pierwszy fragment!

Do wpisu Marcin Najman dołączył kilka zdjęć z dzieciństwa i pierwszy rozdział swej biografii. Z niego dowiadujemy się między innymi, że cudem jest, iż sportowiec nie został świętym, niszczył wszystkie zabawki, często zaliczał kraksy i wywrotki, ale pisać niekoniecznie się nauczył. Jeśli więc jakiś wydawca nawiąże współpracę z ex-sportowcem, korektor będzie miał ręce pełne roboty.

Dla ciekawych pierwszych lat życia El Tosterona zamieszczamy fragment fragmentu jego biografii. Całość znajdziecie na Facebooku sportowca.

Ps. Tekst Marcina Najmana publikujemy w oryginale, bez poprawiania ewentualnych błędów.

Rozdział 1 „Dzieciństwo”

Jako pięciolatek, jeżdżąc już rowerkiem na dwóch kołach , rozpędzałem się ile fabryka dała i przejeżdżałem przez wąską furtkę z posesji na gruntową uliczkę . Zwykle się udawało , raz jednak zaczepiłem pedałem o słupek od bramy i skończyło się ostrą kraksą . Żwir z drogi gruntowej mam na kolanach, głęboko pod skórą , do dziś .

Inna pamiątka to szrama na czole, ścigałem się z kolegą po parku do wybranego celu i postanowiłem pobiec drogą na skróty , skończyło się wywrotką na nierównym gruncie w konsekwencji której uderzyłem czołem o wielki ostry kamień . Krew zalewała mi pół twarzy .

Innym razem postanowiłem sprawdzić poczucie humoru Rabka, wielkiego psa na łańcuchu , który pilnował gospodarstwa mojego dziecka i babci. Pies mnie lubił , pewnie dlatego , ze zawsze go dokarmiałem, ale chyba nie poznał mnie jak w kapturze udawałem robota i zacząłem głaskać go tak jakby to robiła maszyna. Skończyło się szramą na policzku po ugryzieniu .

Czytaj także