18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy z kim pierwsza walka w klatce

Polski polityk będzie walczył w MMA!

Wojciech Kozicki
23.03.2021  14:40
Marcinkiewicz na MMA. Walka na Collins Charity Fight Night
Marcinkiewicz na MMA. Walka na Collins Charity Fight Night Fot: STANISLAW BIELSKI/REPORTER/East News

Polscy politycy to narowiści fighterzy, którzy aż się rwą do mordobicia, codziennie nokautują Polaków i Polskę, chociaż preferują raczej ciosy poniżej pasa. Zdarzają się wśród nich także damscy bokserzy A jeśli wysłać naszych parlamentarzystów na ring? Ten nowy szlak zamierza przetrzeć Kazimierz Marcinkiewicz. Będzie walczył w MMA na gali Collins Charity Fight Night.

Kazimierz Marcinkiewicz zawsze był bojowo nastawiony do przeciwników politycznych, a także toczył rozwodowe boje ze swoją żoną. Narowisty ex-premier postanowił dać buzującej w nim męskości i wkroczy na ring MMA. W czerwcu zmierzy się w charytatywnej walce z Rafałem Collinsem podczas Collins Charity Fight Night. 

Marcinkiewicz na MMA. Walka na Collins Charity Fight Night

Eurosport.tvn24.pl podaje, że 62-letni Marcinkiewicz wkracza do klatki mieszanych sztuk walki. Nie robi tego jednak dla sławy i zaspokojenia rządzy zmasakrowania innego samca. Będzie walczył w szczytnym celu, bo cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz pomocy rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja Braci Collins już w zeszłym roku przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Marcinkiewicz nie będzie jedyną gwiazdą nadchodzącej gali. W Collins Charity Fight Night wezmą udział m.in. była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, kabareciarz Michał Paszczyk, Matt Meknife (Fit Lovers), raper Liber oraz były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski

Marcinkiewicz sprawował funkcję Prezesa Rady Ministrów w latach 2005-06. Był również prezydentem Warszawy, przewodniczącym Komitetu Integracji Europejskiej czy posłem na Sejm III, IV i V kadencji. Od lat nie jest jednak obecny na polskiej scenie politycznej – przypomina Eurosport.tvn24.pl.