18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

S jak seks w szopie

Natalka z "M jak Miłość" w ostrej scenie seksu. Zrobiła to w szopie

09.12.2019  20:56
Natalka z "M jak Miłość" w ostrej scenie seksu. Zrobiła to w szopie
Natalka z "M jak Miłość" w ostrej scenie seksu. Zrobiła to w szopie Fot: YouTube/Printscreen

Serialowa Natalka z M jak Miłość, a właściwie Marcjanna Lelek, to już nie dziecko, tylko dojrzała kobieta. Ma 24 lata i właśnie zagrała w scenie, która pokazuje ją od zupełnie innej strony. Uprzedzamy, to już nie jest grzeczna córeczka Hanki i Marka Mostowiaków. 

Na ten film czekali najwierniejsi fani Wiedźmina. Osadzona w realiach głośnej, uwielbianej na całym świecie serii Andrzeja Sapkowskiego historia (a po niej gier i już za chwilę serialu Netflixa), została w stu procentach stworzona przez niezależnych twórców.

Choć "Pół wieku poezji później – Alzur’s Legacy" to film fanowski, twórcy zaangażowali do niego kilku znanych aktorów. Na ekranie pojawili się więc Mariusz Drężek, Zbigniew Zamachowski, Kamila Kamińska czy "Natalka z M jak Miłość" czyli Marcjanna Lelek.

Po 4 latach ciężkiej pracy nareszcie jest! Nasz pełnometrażowy, fanowski film o Wiedźminie stworzony zupełnie non-profit, od fanów dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego!

- piszą twórcy i udostępniają film zupełnie za darmo, na You Tube.

Zobacz także

"Natalka" nago w szopie

W produkcji nie zabrakło miejsca na sceny dość odważne. To właśnie w jednej z nich Marcjanna Lelek zrzuciła ubrania i rozpaliła wyobraźnię widzów. Gdyby zobaczył to Marek Mostowiak, pewnie spłonąłby rumieńcem i nałożył na Natalkę szlaban. Ale to inne realia, inna produkcja, nie dom w Grabinie, a średniowieczna szopa. I nagusieńka, uprawiająca seks z Julianem (Marcin Bubółka) blondwłosa Keira.

Scena w szopie jest dość gorąca. W filmie zaczyna się w 70 minucie. Podoba wam się?

Czytaj także
Przeczytaj więcej