18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda przygasła?

Margaret przez ciężki stan rezygnuje z Sylwestra. TVP będzie złamane?

17.12.2019  16:03
Margaret przez ciężki stan rezygnuje z Sylwestra. TVP będzie złamane?
Margaret przez ciężki stan rezygnuje z Sylwestra. TVP będzie złamane? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Margaret miała być najjaśniejszą gwiazdą Sylwestra TVP. Piosenkarka niedawno postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze i zdecydowała, że nie pojawi się w Zakopanem na show Kurskiego. 

Margaret rozgrzałaby publiczność najpewniej do czerwoności, ale nie zamierza tego zrobić. Piosenkarka jakiś czas temu ogłosiła, że jej stan zdrowia wymaga, by zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej. Fani mieli nadzieję, że symbolicznie pożegna się z nimi w Zakopanem. Ona zdecydowała inaczej. 

Margaret zabraknie na Sylwestrze TVP

Margaret zawiesza swoją karierę bardzo stanowczo. Zdecydowała, że nie wystąpi na Sylwestrze w Zakopanem, ku pewnej rozpaczy prezesa TVP - Jacka Kurskiego. 

Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją

- potwierdził w rozmowie z portalem Pudelek rzecznik TVP.

Osoby z otoczenia Margaret potwierdzają, że z dziewczyną nie jest najlepiej i zgodnie twierdzą, że zmartwienia wszelkie o nią, są jak najbardziej zasadne. Narzeczony piosenkarki insynuował, że przerwa w karierze jest również podyktowana zła współpracą z jej menadżerem.

Mężczyzna wszystkiemu zaprzecza, a sama gwiazda nie komentuje sprawy. Widać przełożyła swoje samopoczucie nad kosmiczną kwotę, jaką mogłaby otrzymać za kilka minut sylwestrowego występu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze