18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Peru miłości

Margaret wzięła ślub. "Błogosławieństwo szamanów, magiczne pieśni"

29.01.2020  18:20
Margaret wzięła ślub. "Błogosławieństwo szamanów, magiczne pieśni"
Margaret wzięła ślub. "Błogosławieństwo szamanów, magiczne pieśni" Fot: Instagram/margaret_official

Margaret niedawno postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze. Najwyraźniej nie wiąże się ona z typowym odpoczynkiem bowiem piosenkarka postanowiła zająć się budowaniem życia rodzinnego. Wzięła romantyczny ślub w Peru.

Margaret ślub postanowiła wziąć właśnie w Peru. Jej ceremonia była absolutnie specjalna i w niczym nie przypominała typowego, polskiego wesela ze śledziem i wódką na stole. Eteryczna piosenkarka wystąpiła w zwiewnej, białej kreacji, a na głowę założyła liście.

Margaret wzięła szamański ślub

Nie było przysłowiowej, polskiej wódeczki, ale za to młodzi spożywali tajemnicze napary, słuchali szamańskich pieśni i byli błogosławieni przez tamtejszych kapłanów. Wokalistka poślubiła swojego partnera - rapera Kacezeta, który to zrzucił niedawno winę za przerwę w karierze swojej ukochanej, na jej trudną współpracę z menadżerami. 

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem

- mogliśmy przeczytać na facebookowym profilu Psychonauta Foundation.

Spodziewaliście się, że artystka postawi na tak nietypową ceremonię? 

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze