18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pięć minut minęło

Schreiber odpadła z Top Model. Zdążyła wbić szpilę mężowi z PiS

16.09.2021  09:20
Marianna Schreiber jednak nie zostanie modelką? Odpadła z "Top Model"
Marianna Schreiber jednak nie zostanie modelką? Odpadła z "Top Model" Fot: marysiaschreiber/Instagram printscreen

Żona ministra PiS narobiła zamieszania, ale to już koniec. Marianna Schreiber odpadła z "Top Model". TVN i showbiz to jednak nie jej miejsce?

Pięć minut i bach! Koniec marzeń o wielkiej karierze w modelingu! Żona ministra PiS Łukasza Schreibera - Marianna Schreiber - odpadła w "Top Model". Kobieta chciała wyrwać się z sideł podporządkowania i ciągłych ograniczeń, jakie stawiało jej małżeństwo i w końcu spełnić swe największe pragnienie zostania modelką. Ale nie wyszło.

W trzecim odcinku najnowszej edycji "Top Model" pretendenci do miana super modelki/super modela zmierzyli się ze sobą w pierwszym wspólnym zadaniu. Konkurowali pozując w wiejskich klimatach, grupowo, ze zwierzętami. I cóż, i pani Mariannie mocno nie poszło.

Marianna Schreiber odpada z "Top Model"

Marianna Schreiber w grupowym zadaniu nie poradziła sobie dobrze. Nie dość, że podpadła Dawidowi Wolińskiemu, sugerując, że nie podobają jej się stylizacje, to jeszcze miała problem z pozowaniem. Kobieta dostała trudne zadanie - musiała jednocześnie grać przed kamerą i okiełznać niespokojnego konia.

Przy okazji żona ministra zdążyła po raz kolejny uzewnętrznić się i opowiedzieć o swym trudnym życiu. Takie wyznania raczej mężowi nie przypadną do gustu.

Zawsze marzyłam o tym, by robić to, co lubię. Żeby nie zmuszać się pójść do pracy. Życie z osobą publiczną wymaga wpasowania się w pewne ramy, w które było mi ciężko wejść. Chciałabym w stu procentach znać swoją wartość

- opowiadała przed kamerami.

Ostatecznie Marianna Schreiber na zdjęciach wypadła kiepsko, więc jurorzy się z nią pożegnali. Czy to oznacza koniec?A może jak Justyna Żyła wypłynie na szerokie wody showbiznesu i będzie wyciskać ze swych minut wszystkie soki?

Ci ludzie nie oceniają mnie jako żonę ministra. Oni poznali mnie jako Mariannę Schreiber i jestem dla nich po prostu zwykłą dziewczyną, kobietą. Czasami wystarczy parę dni, by coś osiągnąć. Nie zawsze chodzi o widoczne osiągnięcia, ale też takie wewnętrzne, których nie widać - powiedziała aspirująca modelka.

Marianna Schreiber anty PiS?

Trzeba przyznać - choć przygoda trwała krótko, Marianna zdołała narobić zamieszania, a i produkcja programu skorzystała z przynależności partyjnej jej męża. Kobieta przed kamerami rozwodziła się o tym, jak konserwatywny partner na niewiele jej pozwala, a ona nie chce trzymać się patriarchalnych ram.

Aspirująca modelka otworzyła się też poza programem, na swoim Instagramie prezentując postępowe myślenie. W międzyczasie wsparła społeczność LGBT+, tak znienawidzoną przez PiS. Oceniła, że każdy ma prawo do kochania, a przy okazji wyznała, że sama jako nastolatka przeżywała miłosne uniesienia z inną dziewczyną.

Uważam, że bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą i innymi. Kiedy dziecko szuka swojej seksualności, to chciałabym, żeby rodzice nie wykluczali swojego dziecka, żeby je kochali i wspierali - pisała na Instagramie. - Gdyby moja córeczka chciała kochać kobietę, to dla mnie ważniejsze jest to, żeby była szczęśliwa, niż żeby była z mężczyzną wbrew sobie. Chciałabym, żeby ludzie odpowiedzialni za edukację bardziej pomagali dzieciom w ich problemach: hejcie, wyśmiewaniu, wykluczeniu - czytamy.

Innym razem wyznała, że... stoi po stronie kobiet i każda z pań powinna mieć prawo wolnego wyboru i decydowania o swoim życiu - tak jak ona, gdy zgłosiła się do "Top Model".