18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda i jej klejnoty

Marieta Żukowska NAGO! Pokazała muszelkę!

27.05.2022  20:18
Marieta Żukowska nago. Piękna aktorka i jej muszelka
Marieta Żukowska nago. Piękna aktorka i jej muszelka Fot: TRICOLORS/East News

Marieta Żukowska to piękna polska aktorka i nie zamiaru tego ukrywać. Tym razem gwiazda filmów Patryka Vegi zaprezentowała się na Instagramie NAGO! Jej strategiczne miejsca na mapie ciała zasłania tylko fikuśna muszelka.

Marieta Żukowska na Instagramie znów idzie na całość, prezentując swoje idealne ciało. Gwiazda filmu ”Botoks” tym razem za pomocą pieprznej sesji zdjęciowej w mediach społecznościowych promuje autorską kolekcję biżuterii Bokobelle. To dla nas to ona jest jednak prawdziwym klejnotem na zdjęciach.

Marieta Żukowska nago. Seksowne zdjęcie, piersi i muszelka

Marieta Żukowska pozując bez stanika wywołała lawinę komentarzy na Instagramie. Fani seriali „Barwy szczęścia” i „Kowalscy kontra Kowalscy” są zaskoczeni widząc swoją bohaterkę w tak odważnej i bezkompromisowej odsłonie.

Jej zdjęcia w kusym ubraniu niejednokrotnie już rozpalały jej wielbicieli. Tym razem okazją do opublikowania gorących fotek jest reklama autorskiej kolekcji biżuterii, którą zaprojektowała. Wystarczyły cztery zdjęcia, które można przesunąć strzałkami, żeby jej fani oszaleli – pisze Pomponik.

Przypominamy, że Marieta Żukowska to aktorka z Żywca, która lśniła w takich filmach i serialach jak m.in. „Ciacho”, „W imieniu diabła”, „Hotel 52”, „Pierwsza miłość”, „Kryminalni”, „Anna German”, „Prawo Agaty”, "Small World", „Komisarz Alex”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Botoks”,  i „Druga szansa”. Za swoje role teatralne otrzymała do tej pory 10 nagród teatralnych, była nominowana do Orła za rolę Teresy w filmie „Nieruchomy poruszyciel”.  To również  „Ikona Stylu” Elle Style Awards 2018.