18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdradziła szczegóły

Marina Łuczenko walczy z chorobą. „Włosy wypadają na potęgę”

03.10.2022  20:47
Marina Łuczenko zmaga się z chorobą
Marina Łuczenko zmaga się z chorobą Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno opowiedziała o swojej chorobie nowotworowej. Teraz zdradziła szczegóły swojej walki z COVID-19. Żona Wojciecha Szczęsnego musi radzić sobie z poważnymi powikłaniami choroby koronawirusowej.

Marina Łuczenko opowiedziała niedawno internautom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeżywa trudniejszy okres w swoim życiu. Teraz wiadomo już, co miała na myśli. Zdradziła, że przeszła operację wycięcia nowotworu.

To był bardzo trudny okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował – powiedziała Marina Łuczenko

Zaniepokojeni fani dopytywali o dalsze szczegóły choroby. Marina przypomniała, że należy badać się regularnie i nie ignorować żadnych, nawet najmniejszych sygnałów:

Dlatego tak ważne są regularne badania, czyli wizyta u ginekologa, cytologia raz w roku, nieignorowanie sygnałów od organizmu typu bolesna miesiączka, bo to może być np. endometrioza, którą też miałam. Badanie piersi w szczególności, jeżeli ktoś jest w grupie ryzyka. Oraz ogólne badania z krwi: morfologia, CRP, OB, tarczyca

- napisała Marina Łuczenko na swojej relacji na Instagramie.

Teraz Marina walczy z COVID-19

Piosenkarka opowiedziała też o swoich zmaganiach z koronawirusem. Przyznała, że ciężko znosi powikłania choroby. Być może jest to związane z osłabieniem organizmu po przebyciu choroby nowotworowej. Marina wyznała, że zaczęły wypadać jej włosy!

Moje biedne włosy, które wypadają na potęgę po COVID-19 – powiedziała Marina Łuczenko

Pani Marinie życzymy rychłego powrotu do zdrowia!