18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Markowski walczy z ciężką chorobą? "To na pewno nie koniec"

30.04.2021  13:18
Grzegorz Markowski wróci na scenę?
Grzegorz Markowski wróci na scenę? Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Niedawno Grzegorz Markowski poinformował, że stan jego zdrowia uległ pogorszeniu. Niepokojący komunikat wywołał burzę wśród Internautów, mnożąc rozmaite spekulacje dotyczące formy artysty. Plotki postanowiła uciąć Anna Cieplicka, menedżerka gwiazdy Perfectu.

W czwartek na profilu córki Grzegorza Markowskiego pojawił się poruszający wpis, napisany przez lidera Perfectu. Artysta przyznał, że stan jego zdrowia uległ pogorszeniu, przez co nie może już grać koncertów.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w  stanie zagrać z zespołem dla was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. - napisał Markowski.

Oświadczenie Grzegorza Markowskiego zaskoczyło nie tylko fanów, ale także kolegów z zespołu, Muzycy przyznają, że nie słyszeli wcześniej o jego problemach zdrowotnych. Sprawę postanowiła skomentować menedżerka artysty.

Grzegorz Markowski wróci na scenę?

W rozmowie z wp.pl menedżerka artysty Anna Cieplicka poinformowała, że doniesienia o ciężkiej chorobie muzyka to tylko plotki.

Mogę od razu skomentować wszystkie fantastyczne  plotki, które pojawiły się niemal natychmiast po opublikowaniu tego oświadczenia: nie, Grzegorz nie jest obłożnie chory, a tym bardziej umierający. Nic z tych rzeczy - poinformowała menedżerka.

Jak się okazuje, powód niepokojącego wpisu Grzegorza Markowskiego jest zupełnie inny. Główną przyczyną obaw są restrykcje pandemiczne, które wymuszają zwiększenie liczby koncertów, a temu wyzwaniu 67-letni piosenkarz może nie podołać.

To oznacza, że trzeba będzie zagrać dwa koncerty, z których każdy trwa co najmniej półtorej godziny. To byłoby dla Grzegorza zbyt dużo. Nie chce zawieść fanów, więc postanowił wycofać się z tego planu - przekazała Cieplicka.

Menedżerka dodaje, że Grzegorz Markowski jeszcze wróci na scenę, lecz prawdopodobnie będą to bardziej kameralne imprezy.

 To nie tak, że Grzegorz już nigdy nie wyjdzie na scenę. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: to na pewno nie koniec. I nie chodzi o to, że Grzegorz nie chce grać z Perfectem. Na pewno będzie się pojawiał na mniejszych koncertach, na bardziej kameralnych imprezach. Fani i fanki nie muszą się bać, że nie usłyszą go na żywo - informuje menedżerka.

Obecnie trwają prace nad zaplanowaniem pożegnalnej trasy koncertowej. Fani i koledzy Grzegorza Markowskiego liczą na jego szybki powrót do pełni sił.