18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kaczyńska dopiero ZASZCZEPIONA. Prezes PiS nie pomógł?

14.06.2021  17:01
Marta Kaczyńska już zaszczepiona
Marta Kaczyńska już zaszczepiona Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Marta Kaczyńska dopiero teraz dołączyła do grona osób zaszczepionych. Czyżby trzymający władzę stryj nie pomógł jej w zorganizowaniu wcześniejszego terminu? Bratanica prezesa PiS musiała poczekać jak tysiące zwykłych Polek.

Marta Kaczyńska nie skorzystała z żadnego przywileju, który mógłby jej przypaść w udziale jako bratanicy prezesa partii rządzącej w Polsce. Zamiast tego długo czekała na swoją kolej i dzielnie stała w kolejce - ale w końcu stało się, jest zaszczepiona.

Co więcej, szczepienie podobno bardzo ucieszyło Martę Kaczyńską - tak przynajmniej twierdzą świadkowie jej procedury. Widać, że mocno wzięła sobie do serca słowa stryja, który apelował do wszystkich Polaków, by ci jak najszybciej zaszczepili się na Covid-19.

Marta Kaczyńska już po szczepieniu

Jak donosi "Fakt", bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie była w żaden sposób faworyzowana i stała w kolejce wraz ze zwykłymi zjadaczami chleba - a do procedury przystąpiła w szpitalu MSWiA w Sopocie.

Jedno jest tylko martwiące - tuż po przyjęciu preparatu uśmiechnięta od ucha do ucha Marta Kaczyńska udała się na słoneczną, sopocką plażę. Niestety, lekarze ostrzegają i zaznaczają, że osoby zaszczepione powinny unikać przez jakiś czas słońca. Co poszło nie tak, że bratanica prezesa PiS zignorowała to ostrzeżenie?

Marta Kaczyńska uwielbia polskie moRZe, ale powinna na siebie zdecydowanie bardziej uważać. Ze zdrowiem nie ma żartów. Ciekawe, czy stryj zadba o odpowiednią reprymendę dla niepokornej bratanicy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej