18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stryj czeka

Marta Kaczyńska ma sposób na Święta. Będą jaja?

16.04.2022  15:01
Marta Kaczyńska na Wielkanoc
Marta Kaczyńska na Wielkanoc Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Czy Marta Kaczyńska na Wielkanoc ma już jakieś plany? W przykrym czasie wojny w Ukrainie rodzinne podróże stoją pod znakiem zapytania. Czy kobieta spotka się z samotnym stryjem?

Marta Kaczyńska ma na głowie bardzo dużo obowiązków. Przede wszystkim jest matką trójki dzieci, a przy takiej gromadce niełatwo o spokój ducha. Na szczęście jednak duża rodzina sprawia, że Marta Kaczyńska w trudnym czasie wojny w Ukrainie nie będzie sama podczas świąt Wielkiej Nocy. Niestety, tego samego nie można raczej powiedzieć o jej stryju, Jarosławie Kaczyńskim.

Przyznać trzeba, że mimo obecnej stabilizacji - Marta Kaczyńska miała w życiu pod górę. 12 lat temu straciła dwoje rodziców w katastrofie smoleńskiej i to wydarzenie z pewnością zmieniło ją na zawsze. Dodatkowo kobieta nie miała szczęścia w miłości. Dwukrotnie się rozwodziła i żywimy nadzieję, że u boku swojego trzeciego męża odnajdzie teraz szczęście, na które każdy z nas zasługuje.

Marta Kaczyńska i jej święta Wielkiej Nocy

Podczas pełnego radości życia wielkanocnego świętowania Marta Kaczyńska będzie miała okazję nieco odpocząć od trudów przeszłości i codzienności. Mamy nadzieję, że otoczona miłością męża i dzieci będzie umiała się cieszyć tym czasem. Z pewnością jej myśli będą jednak krążyć wokół samotnego stryja, który spędzi ten czas najpewniej z kotem na Żoliborzu.

Marta Kaczyńska może jednak tak czy siak - skupiać się w tym czasie na radości płynącej z macierzyństwa. Dzieci zawsze najmocniej cieszą się ze wszystkich świąt, dlatego warto i dla nich być radosnym. Wtedy człowiek od razu lepiej się czuje. Śmiech dzieciaczków i kolorowe pisanki na stole - potrafią osłodzić każdą chwilę. Jesteśmy też pewni, że najmłodsi przygotują jakąś laurkę dla ukochanego wujka z Warszawy.

Mamy nadzieję, że Marta zaniesie choć trochę rodzinnej radości Jarosławowi Kaczyńskiemu, którego smutek, zwłaszcza w okresie świątecznym, od razu rzuca się w oczy. Jeśli ktoś skupia się tylko na ogromnej stracie, której doświadczył, to trudno o szczęście. Na nie również trzeba się z całą mocą otworzyć. Radosny telefon od bratanicy z pewnością rozjaśni jego dzień. Planeta zaś życzy wesołego jajka!

Czytaj także