18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kokosy!

Marta Kaczyńska niczym Obajtek. Wielki majątek bratanicy prezesa

18.03.2021  18:54
Marta Kaczyńska jest bogata
Marta Kaczyńska jest bogata Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Marta Kaczyńska nie może narzekać na biedę. Opływa w dostatki i nieruchomości niczym Daniel Obajtek. Bratanica prezesa PiS ma się finansowo czym pochwalić. Stryj będący właścicielem willi na warszawskim Żoliborzu jest z niej z pewnością dumny.

Marta Kaczyńska nie ma powodów do narzekania na warunki lokalowe, jakie pozostają do jej dyspozycji. Kiedy 41-letniej bratanicy prezesa PiS znudzi się rodzinny Sopot kilkaset kilometrów dalej, w najbardziej malowniczym zakątku Polski – na Mazurach, czeka na nią prawdziwy pałac. 

Daniel Obajtek również zasłynął niedawno wybitnie bogatym stanem posiadania, ale bratanica prezesa PiS najwyraźniej nie odstępuje od niego nawet na krok w kwestii majętności. Posiadłość nad jeziorem, o której mowa wyżej, należy do męża Marty Kaczyńskiej - Piotra Zielińskiego.

Marta Kaczyńska majętna niczym Obajtek

O mazurskim majątku pary zrobiło się ostatnio głośno, gdyż niedaleko miała przebiegać droga ekspresowa, jednakże – jak donosiła „Gazeta Wyborcza” - plany zmieniono. Spora działka jest w posiadaniu spółki należącej do Piotra Zielińskiego.

Do tej pory na miejscu działał pensjonat, jednakże w obecnych, trudnych czasach trzeciej fali pandemii koronawirusa jasne jest, że długo jeszcze nie wróci on do swojego dawnego trybu pracy z turystami. Podobno oaza Marty Kaczyńskiej i jej małżonka robi na przyjezdnych tak kolosalne wrażenie, że nie da się ukryć, na jej widok niejednemu szczęka opada do samej ziemi.

Piękne i pełne uroku siedlisko zakochanych jest położone w otoczeniu lasów i jezior. Można się napawać wszechobecną ciszą i spokojem, których tak bardzo nam brakuje w obecnych czasach. Niedaleko, niczym w "Rolnik szuka żony" - pasą się krowy szlachetnej rasy.

Nie może zabraknąć również padoku dla koni. Konie to wielka pasja nie tylko Marty Kaczyńskiej, ale przede wszystkim jej córki, która ma już swoje pierwsze sukcesy w jeździectwie za sobą. Jakby mało było tej sielanki - niedaleko są turystyczne miejscowości, takie jak Giżycko czy Mikołajki. Zazdrościcie zakochanym takiego majątku? Ciekawe, czy Jarosław Kaczyński czasem odwiedza ich pałac. Nigdy się tym nie chwalił.

Czytaj także
Przeczytaj więcej