18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma lekko

Bolesne rozstanie u Marty Kaczyńskiej. Wielki smutek w rodzinie

18.05.2020  17:31
Bolesne rozstanie u Marty Kaczyńskiej. Wielki smutek w rodzinie
Bolesne rozstanie u Marty Kaczyńskiej. Wielki smutek w rodzinie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Marta Kaczyńska przeżywa bolesne rozstanie. Cała jej rodzina pogrążyła się w emocjonalnym smutku i nic dziwnego - są ku temu powody.

Marta Kaczyńska w trudnym czasie ogólnopolskiej kwarantanny musi się dodatkowo zmierzyć z bolesnym rozstaniem. O całej sprawie poinformowała jej młodsza córka - Martynka. Rodzina pogrążyła się w smutku.

O co chodzi? Marta Kaczyńska znana jest z ogromnej miłości do koni, którą jej dzieci po niej odziedziczyły. Każdy, kto w swoim życiu miał jakieś zwierze wie, jak silne żywi się do pupila uczucie. Jej córka, mimo ogromnego przywiązania, musiała pożegnać się ze swoim ukochanym koniem - Drzewcem. 

Marta Kaczyńska i bolesne rozstanie w rodzinie

Drzewiec to 11-letni wałach szlachetnej półkrwi, na którym nastolatka brała udział w wielu zawodach jeździeckich. Marta Kaczyńska zdecydowała się go jednak sprzedać. Decyzja nie była z pewnością dla nikogo łatwa.

Aktualnie nie mogę mieć dwóch koni, a potrzebowałam lepszego

– tłumaczyła Martynka na swoim Instagramie.

W tym momencie dziewczyna jeździ na innym wałachu o imieniu Kamelot. Mimo wszystko przyznawała, ze bardzo trudno było jej się pożegnać z Drzewcem i cała ta sprawa przyniosła smutek rodzinie. 

Drzewiec ma teraz trafić do Finlandii. Mamy nadzieję, że Marta Kaczyńska odpowiednio wytłumaczy dziecku całą tę sprawę, by pożegnanie z konikiem nie zakończyło się traumą. 

Przeczytaj więcej
Komentarze