18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziś zna się na interesach

Rocznica! 5 lat temu Linkiewicz weszła do busa

Wojciech Kozicki
27.11.2020  11:19
Marta Linkiewicz i jej droga do sukcesu. Od busa zespołu do Fame MMA
Marta Linkiewicz i jej droga do sukcesu. Od busa zespołu do Fame MMA Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Czy wiecie, że właśnie mija 5. rocznica ważnego wydarzenia w historii Polski? To właśnie 5 lat temu Marta Linkiewicz Linkimaster po koncercie Rae Sremmurd, nawiązała bardzo bliską znajomość z zespołem pod klubem Proxima w Warszawie. Wsiadła do ich busa, by pomknąć pato autostradą sukcesu. Dziś to gwiazda, która dobrze wie jak rozkręcić interes.

 "Z tym się j*bałam, a temu ciągnęłam" – jak przypomina Pudelek, te słynne słowa padły dokładnie 5 lat temu i właśnie obchodzimy rocznicę figli Marty Linkiewicz z zespołem Rae Sremmund oraz opublikowania słynnego wyznania na Instagramie. To właśnie wtedy narodziła się legenda, która trwa do dziś i już zapisała się na stałe w historii polskiej patologii.

Marta Linkiewicz - kariera i osiągnięcia

Czy Linkiewicz żałuje baraszkowania z muzykami? Wręcz przeciwnie! W wywiadach podkreślała, że jest z siebie dumna, a wielkie klejnoty czarnoskórych muzyków są jej przeznaczeniem.

Zabawa była zaj*bista. Możecie wierzyć lub nie, ale serio zajebiście mnie wyr*chali. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru, ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna – powiedziała Linkiewicz w orędziu do narodu.

Marta Linkiewicz jest dzisiaj gwiazdą, ale nie wystarczyło jedynie poznać członków zespołu, by wejść na szczyt. Linkimaster MIAŁA PEŁNE RĘCE ROBOTY przez te 5 lat, by osiągnąć sukces i zostać patocelebrytką. Jeździła po Europie, by imprezować i poznawać członków zespołów z bliska. Było wciąganie narkotyków z siusiaka kolegi, była piosenka o chwytaniu za dźwignię. W pocie czoła robiła kolejne pato fotki i relacje Na Instagramie. Był słynny wypadek na hulajnodze, po którym cała Polska wstrzymała oddech. Był też kultowy „ryyyj” na konferencji Fame MMA. I było też skatowanie Esmeraldy Godlewskiej w ringu.

Tyle wspomnień... aż łza się w oku kręci i aż chciałoby się zaśpiewać wraz z Zenkiem Martyniukiem słynne "Życie to są chwile, chwile...

Marta Linkiewicz kiedyś i dziś

Dziś Marta Linkiewicz jest ikoną patologii i jedną z najbardziej uznanych z patoinflencerek w Polsce, inspirującą kolejne pokolenia, chcąca stracić godność i szacunek dla sławy. Promuje zdrowy tryb życia, odstawiła alkohol, trenuje przed Fame MMA i zarabia ogromne pieniądze na katowaniu rywalek w oktagonie. Zmieniła fryzurę, wylaszczyła się, schudła… ale czy tak będzie zawsze? Czy nie kusi ją, by pójść na jakiś koncert... nie tylko dla muzyki?

Czekamy teraz, aż Linkimaster dostanie gdzieś swoją ulicą albo pomnik. Zasłużyła?

Marta Linkiewicz i słynne wyznanie - "Z tym się j*bałam, temu ciągnęłam" [WIDEO]

logo Tu się dzieje