18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To ciało wiele widziało

Linkiewicz NAGO. Sexy fotki, pokazała kotka

Wojciech Kozicki
18.05.2021  14:32
Linkiewicz pokazała swoje nagie i zaprawione w bojach ciało
Linkiewicz pokazała swoje nagie i zaprawione w bojach ciało Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Marta Linkimaster Linkiewicz wsiadając do autokaru raperów z Rae Sremmurd nie miała hamulców. Jak widać, po latach nadal lubi ostro jazdę, bo zawodniczka Fame MMA pokazało się nago ze swoim uroczym kotkiem. Mielibyście ochotę na romantyczne starcie w klinczu z taką zawodniczką?

Marta Linkiewicz ma dopiero 24-lata, a już tyle osiągnięć i sukcesów. Zbiorowy seks z raperami, wciąganie narkotyków z siusiaka kolegi, krzyczenia „ryyyj" na Fame MMA”, wypadek na hulajnodze, zmasakrowanie Esmeraldy Godlewskiej. To już materiał na fascynującą biografię, a przecież celebrytka dopiero rozpędza się na autostradzie kariery. Właśnie pokazała swoje rozbierane zdjęcia, co zapewne przyniesie jej splendor. Jeśli chcieliście zobaczyć LINKIEWICZ NAGO, to prawie spełniła wasze marzenia.

Linkiewicz figlarnie ujawnia pierś i ciśnie kociaka

Marta Linkiewicz na Instagramie zaprezentowała się topless. To efekt intrygującej sesji zdjęciowej, w której prezentuje swoje wysportowane ciało, które przecież przeszło tak wiele w drodze do sukcesu. Na jednej z fotek zaprezentowała też uroczego kota, Myślicie, że czuje się dobrze w rękach miłośniczki klejnotów czarnoskórych muzyków?

Fani Linkiewicz są zachwyceni i słodzą jej tak bardzo, że zdjęcia powinny być opatrzone ostrzeżeniem dla cukrzyków.

Linkiewicz szuka miłości

Czy dzięki rozbieranej sesji Linkiewicz znajdzie miłość i szczęście? W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że chciałaby spotkać swoją drugą połówkę i nie być samotną wojowniczką. Sądzicie, że ktoś pokocha Linkimaster i będzie chciał wieczorami słuchać opowieści o bliskich znajomościach z zagranicznymi gwiazdami? Trzymamy kciuki za miłość!