18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dociągnie do pierwszego?

Ile zarabia Linkiewicz w Fame MMA?

Wojciech Kozicki
23.09.2020  15:18
Linkiewicz robi niezły interes. Zarabia jak królowa sportu!
Linkiewicz robi niezły interes. Zarabia jak królowa sportu! Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Popularność Fame MMA rośnie, a najlepsze gale i walki rozpalają Polaków do czerwoności. Federacja inwestuje góry pieniędzy w takie „gwiazdy sportu” jak np. Marta Linkimaster Linkiewicz. Ujawniono ile zarabia pato-celebrytka, która z bardzo blisko poznała członków zespołu Rae Sremmurd.

Jeszcze niedawno Marta Linkiewicz była znana z tego, że miała pełne ręce roboty z raperami. Teraz już nie musi martwić się jak dociągnie do pierwszego, bo może liczyć na ogromne zarobki w Fame MMA. Jak ujawnia Super Express, powołując się na kanał Dla Pieniędzy, Linkimaster zarabia więc niż niejeden zawodowy sportowiec.

Ile bierze Linkiewicz za "szybki numerek"?

Linkiewicz jeszcze niedawno wciągała narkotyki z penisa kolegi i mówiła, że jej przeznaczeniem są wielkie klejnoty czarnoskórych gwiazd. Teraz nie musi już szukać sławy w rozpiętych rozporkach muzyków, bo sama stała się gwiazdą… a przynajmniej zarabia jak gwiazda.

Kanał "Dla Pieniędzy” podaje, że walka z Esmeraldą Godlewską bardzo jej się opłaciła… za minutę mordobicia miała podobno zainkasować 200 tys. złotych!

Dla przykładu Marcin Lewandowski, znakomity polski biegacz, podczas zeszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw świata w Katarze wywalczył trzecie miejsce na dystansie 1500 metrów i zainkasował "raptem" 79 tysięcy złotych, a więc trzykrotnie mniej – pisze „Super Express”.

Bilety na Fame MMA

Wojciech Gola ma z czego płacić gwiazdkom. Na gale Fale MMA fizyczne bilety kupuje nawet 10 tys. osób. Szacuje się, że na samych biletach federacja jest w stanie zarobić na czysto 600 tys. złotych za galę. Do tego należy dodać zyski z pay-per-view, a dostęp do transmisji online kupuje nawet kilkaset tysięcy osób.

Czy Linkiewicz zarabiając takie pieniądze za Fame MMA przegina pałę?

Ile zarabiają zawodnicy Fame MMA? Kanał Dla Pieniędzy

 

logo Tu się dzieje