18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dociągnie do pierwszego?

Ile zarabia Linkiewicz w Fame MMA?

Wojciech Kozicki
23.09.2020  15:18
Linkiewicz robi niezły interes. Zarabia jak królowa sportu!
Linkiewicz robi niezły interes. Zarabia jak królowa sportu! Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Popularność Fame MMA rośnie, a najlepsze gale i walki rozpalają Polaków do czerwoności. Federacja inwestuje góry pieniędzy w takie „gwiazdy sportu” jak np. Marta Linkimaster Linkiewicz. Ujawniono ile zarabia pato-celebrytka, która z bardzo blisko poznała członków zespołu Rae Sremmurd.

Jeszcze niedawno Marta Linkiewicz była znana z tego, że miała pełne ręce roboty z raperami. Teraz już nie musi martwić się jak dociągnie do pierwszego, bo może liczyć na ogromne zarobki w Fame MMA. Jak ujawnia Super Express, powołując się na kanał Dla Pieniędzy, Linkimaster zarabia więc niż niejeden zawodowy sportowiec.

Ile bierze Linkiewicz za "szybki numerek"?

Linkiewicz jeszcze niedawno wciągała narkotyki z penisa kolegi i mówiła, że jej przeznaczeniem są wielkie klejnoty czarnoskórych gwiazd. Teraz nie musi już szukać sławy w rozpiętych rozporkach muzyków, bo sama stała się gwiazdą… a przynajmniej zarabia jak gwiazda.

Kanał "Dla Pieniędzy” podaje, że walka z Esmeraldą Godlewską bardzo jej się opłaciła… za minutę mordobicia miała podobno zainkasować 200 tys. złotych!

Dla przykładu Marcin Lewandowski, znakomity polski biegacz, podczas zeszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw świata w Katarze wywalczył trzecie miejsce na dystansie 1500 metrów i zainkasował "raptem" 79 tysięcy złotych, a więc trzykrotnie mniej – pisze „Super Express”.

Bilety na Fame MMA

Wojciech Gola ma z czego płacić gwiazdkom. Na gale Fale MMA fizyczne bilety kupuje nawet 10 tys. osób. Szacuje się, że na samych biletach federacja jest w stanie zarobić na czysto 600 tys. złotych za galę. Do tego należy dodać zyski z pay-per-view, a dostęp do transmisji online kupuje nawet kilkaset tysięcy osób.

Czy Linkiewicz zarabiając takie pieniądze za Fame MMA przegina pałę?

Ile zarabiają zawodnicy Fame MMA? Kanał Dla Pieniędzy