18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Marta Linkiewicz wygina się jak dzika kotka. Ciało bogini?

14.07.2021  15:58
Marta Linkiewicz na zdjęciach
Marta Linkiewicz na zdjęciach Fot: Karol Makurat/REPORTER

Marta Linkiewicz, znana teraz szerzej jako Linkimaster, zaczynała od bycia tzw. patoinfluencerką, ale weszła na nowy poziom. Fame MMA odmieniło jej życie. Aktualnie celebrytka uprawia sport, ogranicza używki i dba o swoją zgrabną sylwetkę.

Po Marcie Linkiewicz, która zdobyła sławę seksualnymi ekscesami na koncercie — nie ma już śladu. Obecnie Linkimaster to świadoma swoich atutów kobieta, która dba nie tylko o ciało, ale również o umysł. Jej najnowsze zdjęcia idealnie obrazują tę zmianę.

Marta Linkiewicz na gorących zdjęciach

Marta Linkiewicz zajmowała się kiedyś wyłącznie imprezami, przeklinaniem i robieniem tzn. zadymy. Od paru lat jednak zmieniła się o 180 stopni. Linkimaster zawdzięcza to występowi w Fame MMA i nowej miłości do sportu.

Teraz Marta Linkiewicz przebywa na wakacjach i nie odmawia sobie zdjęć, które dokumentują jej metamorfozę. Fani są zachwyceni i chwalą ją na każdym kroku. Wy także doceniacie zmianę, jaka w niej zaszła? A może tęsknicie za tą bardziej niepokorną wersją Marty?

Zdjęcie aktualnie polubiło ponad 150 tysięcy osób. "Bogini", "Faraonka", "Sztos", "Kocica" - to tylko niektóre z komentarzy. Tych negatywnych jest naprawdę niewiele. Linkimaster chyba po prostu faktycznie wygląda zjawiskowo!

Myślicie, że niedługo znowu zachwyci nas sportowym hartem ducha w oktagonie?