18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozwija się błyskawicznie

Manowska podbije TVP Kobieta? Dostała nowy program

16.02.2021  21:37
Marta Manowska w TVP Kobieta
Marta Manowska w TVP Kobieta Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Marta Manowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. Dziennikarka od lat prowadzi "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Teraz ma szansę wykazać się na antenie TVP Kobieta.

Start TVP Kobieta obarczony był pełną dozą skandalu. Kiedy TVP wyemitowało zwiastun powstania kanału - momentalnie zarzucono stacji uprzedmiotawianie roli kobiety i prezentowanie tego w cukierkowym stylu. Wśród gwiazd, które wystąpiły w zwiastunie, znalazła się też Marta Manowska, która będzie jedną z twarzy nowej telewizji.

Marta Manowska dostała nowy program w TVP

Sama prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" nie odnosi się do sprawy. Natomiast wiadomo już, że na antenie nowej stacji dziennikarka poprowadzi kolejny program - będzie on nosił tytuł "Kobiety w drodze". Marta Manowska przeprowadzi w nim wiele wzruszających wywiadów.

Dziennikarka znana jest z ogromnej empatii i wyrozumiałości, dlatego z pewnością i ten program będzie absolutnym hitem ramówki, dostarczającym widzom całej gamy wielkich emocji. Poza tym, w ramówce znajdą się rzeczy lifestylowe dotyczące mody, urody, pielęgnacji, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze czy poranne treningi. 

Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań

– mówi prezes Zarządu TVP, Jacek Kurski.

Sądzicie, że to faktycznie będzie wielki hit?

Czytaj także