18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jedna ładniejsza od drugiej"

Marta Manowska pokazała siostry. Fani są zachwyceni ich urodą

30.12.2019  20:30
Marta Manowska pokazała siostry. Fani są zachwyceni ich urodą
Marta Manowska pokazała siostry. Fani są zachwyceni ich urodą Fot: Instagram/@martamanowska

Marta Manowska to kultowa prowadząca hitowego programu "Rolnik szuka żony". Kobieta niewiele zdradza o swoim życiu prywatnym, ale kiedy już to robi, to z przytupem.

Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony" na antenie TVP, a teraz również "The Voice Senior" jest dla swoich fanów enigmą. Niewiele mówi na temat swojego prywatnego życia, tak samo mało je pokazuje w mediach.

Marta Manowska pokazała swoje śliczne siostry

Najwyraźniej jednak świąteczny czas sprawił, że Manowską poniosło i postanowiła na Instagramie obwieścić światu, że ma dwie siostry. Co ciekawe, wygląd kobiet wywołał wśród fanów ogromne poruszenie - dziewczyny są przepiękne. 

Wiele osób zwróciło uwagę, że wszystkie siostry są absolutnie śliczne. Myślicie, że kariera Marty natchnie dziewczyny do działania i je również już wkrótce zobaczymy w telewizji? 

Jedna piękniejsza od drugiej

- pisali fani w emfazie. 

Wydaje nam się, że mają spore szanse na zaistnienie - z taką prezencją i przetartymi szlakami nie powinno być szczególnie trudno. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej