18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podpadła prezesowi?

Koniec wielkiej gwiazdy TVP?! Manowska wyleciała

11.08.2022  14:03
Marta Manowska straciła pracę w TVP?
Marta Manowska straciła pracę w TVP? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Marta Manowska znudziła się Jackowi Kurskiemu? Jak donosi jeden z portali, czołowa prezenterka TVP właśnie straciła pracę! Już wiadomo, kim stacja chce ją zastąpić.

Nic nie może wiecznie trwać, śpiewała kiedyś Anna Jantar, a dziś z gulą w gardle podśpiewuje Marta Manowska. Wielka gwiazda TVP, specjalistka od programów o emerytach i rolnikach, właśnie miała stracić pracę!

Cóż się wydarzyło? Jak to możliwe? Wszak od lat świeciła coraz jaśniejszą gwiazdą i była jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale też jedną z sympatyczniejszych prezenterek telewizji publicznej. Czy to możliwe, że czymś podpadła Jackowi Kurskiemu?

Marta Manowska w TVP - gwiazda gaśnie?

Przypomnijmy tylko. Marta Manowska po raz pierwszy pojawiła się w TVP w 2014 roku, gdzie debiutowała jako prowadząca "Rolnik szuka żony". Od razu skradła serca widzów, więc już dwa lata później dostała kolejny program, "Sanatorium miłości".

Fani TVP ją kochają, więc poza stałym angażem przy dwóch hitowych produkcjach, Manowska dostała też kolejne bojowe zadania - zaczęła pracę przy "Ośmiu wspaniałych" i "The Voice Senior".

Manowska straciła program

Zdaje się jednak, że jej dobra passa się właśnie kończy. Jak donosi Pomponik, Marta Manowska właśnie straciła jeden z programów - nie zobaczymy jej już w "The Voice Senior". Co więcej, to ponoć nie koniec nieprzyjemnych zmian.

Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji "The Voice Senior" i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku

- zdradziła Pomponikowi osoba z produkcji TVP.

Oczywiście TVP ani myśli szukać nowej gwiazdy. Martę Manowską w "The Voice Senior" zastąpić ma jedna z czołowych celebrytek publicznego nadawcy. Pod uwagę brane są ponoć wszędobylska ostatnimi czasy Katarzyna Cichopek, uduchowiona Ida Nowakowska i coraz bardziej doceniana przez szefostwo Małgorzata Tomaszewska.

Marta Manowska jak na razie nie odniosła się do tych przykrych doniesień.

logo Tu się dzieje