18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma żartów

Marta Manowska w centrum koronawirusa. Jest w niebezpieczeństwie

31.01.2020  12:26
Marta Manowska w centrum koronawirusa. Jest w niebezpieczeństwie
Marta Manowska w centrum koronawirusa. Jest w niebezpieczeństwie Fot: Instagram/martamanowska

Marta Manowska jest w niebezpieczeństwie! Jeszcze niedawno chwaliła się zdjęciami w bikini z rajskich wakacji, a teraz przeżywa ogromny lęk. Niestety, w pełni uzasadniony. 

Marta Manowska jest w samym centrum ataku koronawirusa. Prezenterka TVP wypoczywała swobodnie na wakacjach, kiedy okazało się, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Jeszcze niedawno prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" chwaliła się zdjęciami w bikini, a teraz pozostaje jej noszenie maseczki ochronnej. Manowska walczy o to, by nie zachorować. Sytuacja jest poważna.

Marta Manowska jest zagrożona koronawirusem

Przez atak koronawirusa WHO ogłosiło stan wyjątkowy. Daje to nam do myślenia, że nie ma żartów. 

Niestety, zanim wybuchła epidemia, Marta Manowska wyjechała do Azji, w której jest teraz zdecydowanie najbardziej niebezpiecznie. Fani drżą o zdrowie i życie swojej telewizyjnej ulubienicy. 

Ona sama uspokaja wszystkich, że uważa na koronawirusa i porusza się w maseczce tam, gdzie jest to konieczne. Swoją podróż prezenterka kończy w Singapurze, gdzie przed wylotem do Polski będzie dokładnie zbadana w związku z koronawirusem. Wtedy wszystko się rozstrzygnie i ostatecznie wyjaśni. 

Zobacz także