18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy te oczy mogą kłamać?

Martwe oczy Kasi Cichopek mówią wszystko. Jest zazdrosna o Maćka

26.10.2022  09:50
Czy Katarzyna Cichopek jest zazdrosna o Macieja Kurzajewskiego?
Czy Katarzyna Cichopek jest zazdrosna o Macieja Kurzajewskiego? Fot: Arsen Petrovych/TVP/East News, Instagram make_life_harder

Kasia i Maciej są w związku publicznym i tym samym rozkładanym na czynniki pierwsze przez rozplotkowaną gawiedź (w tym nas) – nic nie ujdzie uwadze ich fanów i antyfanów. Teraz, podczas ostatniego wspólnie prowadzonego odcinka „Pytania na śniadanie”, doszło do kuriozalnej sytuacji. Maciej skomplementował inną kobietę, a Kasia uśmiechnęła się do kamery z oczami, w których widać było tylko nieskończoną rozpacz.

Wszyscy to już doskonale wiecie, więc nie ma co się rozwodzić* zbyt długo – Kasia Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Wywołało to burzę medialną porównywalną tylko z wybuchem wulkanu Eyjafjallajökull w 2010 roku. Poznaliśmy reakcję ważnych ludzi ze świata polityki i kultury – choćby Marcina Hakiela, Pauliny Smaszcz i jakiegoś księdza. Zresztą to właśnie uśmiechnięta od stóp do głów Paulina Smaszcz ujawniła związek popularnych „Kurzopków” w komentarzu w mediach społecznościowych. Gdyby nie ona, związek dekady być może nigdy nie ujrzałby światła dnia.

Kasia zazdrosna o Maćka

Podczas ostatniego odcinka „Pytania na śniadanie”, we wtorek 25 października, Maciej Kurzajewski po rozmowie z zaproszoną ekspertką skomplementował ją do cna. Konkretnie jej zjawiskowy wygląd.

Jeszcze raz muszę powiedzieć, wygląda pani cudownie, pięknie, naprawdę, znakomicie, dziękujemy bardzo

- Maciej Kurzajewski nie szczędził pochwał.

Reakcja Kasi Cichopek była dość wymowna, co szybko wyłapali internauci. Na popularnym profilu instagramowym „Make Life Harder” pojawiło się nagranie, na którym Cichopek przez kilka sekund zastyga w wymuszonym uśmiechu. Jej smutne oczy mówią jednak wszystko.

* Żart słowny nie był zamierzony, a rozwód Kasi Cichopek z Marcinem Hakielem przebiegł szybko i sprawnie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Piękny uśmiech pani Kasi
Piękny uśmiech pani Kasi Fot: Instagram make_life_harder
Czytaj także